Wpis z mikrobloga

Ehhh razem z kumplem dostaliśmy się do tej samej roboty, na to samo stanowisko, ale on dostał 1k więcej brutto xd
  • 11
  • Odpowiedz
@nabrzmialy: Nie, bo wtedy by mnie bolało, że mój kumpel ma dziś szansę uczciwie zarobić. Tak to tylko mnie dupka lekko piecze, że będę miał kafla mniej, a robił to samo, ale z samego faktu, że kumplowi ładnie posypali, to się cieszę, bo się przyjaźnimy.
  • Odpowiedz
@Danzuo: najwidoczniej umiał się lepiej sprzedać na rozmowie
popracujecie troche to wynegocjujesz pewnie na spokojnie podwyzke na podstawie tego ze inna osoba na tym samym stanowisku zarabia wiecej
  • Odpowiedz
@some_dev: Tutaj kwestia doświadczenia zaważyła, jak mi powiedział ile dostał, to nie byłem nawet zdzwiony, bo wiedziałem, że mogą mu dać więcej. On ma 3,5 lat doświadczenia w branży plus szkoła średnia w tym samym kierunku i zaczął 3 rok studiów też na branżowym kierunku. Ja mam 7 miesięcy doświadczenia i jestem po humanie XD
  • Odpowiedz
@Danzuo: już nie tacy młodzi, pracowałem w firmie gdzie średnia wieku wynosiła 18 lat xD spokojnie, na wszystko jest czas, ważne żeby przez drzwi przejść, potem to już z górki
  • Odpowiedz
@some_dev: No to ja jak na razie w obecnej robocie jestem jednym z młodszych, a w tej nowej będziemy z kumplem najmłodszymi :D Mam nadzieję, że pójdzie z górki, bo stanowisko już administratorskie, a firma bardzo lubi inicjatywy pracowników i chętnie poszerza zakres obowiązków dla osób, którzy są ambitniejsi.
  • Odpowiedz
@Danzuo: ja mam za sobą 4 czy 5 firm i w każdej byłem najmłodszy xD ale myślę że jeszcze max kilka lat i już zaczną coraz młodsi #!$%@?ć się w uzależnienie od pieniądza
  • Odpowiedz
ważne żeby przez drzwi przejść, potem to już z górki


@some_dev: albo bądź mną - zasiedź się w firmie, która grzebie przy technologiach z niskim udziałem w rynku, wtedy próba znalezienia roboty mniej więcej wygląda tak jakbyś szukał czegoś na poziom juniora lub jak dobrze pójdzie wczesnego mida. Zmieniłem robotę tylko po to aby zapewnić sobie kontakt z rynkowymi technologiami, które powtarzają się w 80% ogłoszeń.
  • Odpowiedz