Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
@SickKid: no z tego co czytałem:
* dali w łapę, żeby zostać organizatorem mistrzostw
* sprowadzili różnych biedaków z Azji, zabrali paszporty i zmusili do niewolniczej pracy
* wszyscy kibice itd. Mają zainstalować aplikację co będzie ich śledziła podczas mistrzostw.

No i pewnie chcą jeszcze cenzurować co można filmować, a czego nie można.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1128
Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym katarem? Po za tym, że są tam jakieś mistrzostwa xd

@SickKid: banda rozwydrzonych bogaczy, która by srała do dziury na pustyni gdyby nie ropa, zrobiła sobie imprezę dla całego świata, nie mając pojęcia jak funkcjonuje świat.
  • Odpowiedz
  • 77
@mamajasia12 #!$%@?ć katar, #!$%@?ć Fifę i #!$%@?ć te mistrzostwa.

Ktoś serio myślał że można wśród tej dziczy przeprowadzić turniej światowy?

Właśnie wychodzą tego skutki. I takich obrazów przez cały mundial będzie dużo więcej.
  • Odpowiedz
@mamajasia12: kieeedyś, gdy na dłuższym międzylądowaniu w Katarze wyszedłem na spacer po Doha, cyknąłem sobie kompaktówką fotkę jakiegoś ładnie oświetlonego budynku. Po chwili pojawiła się policja i turbaniarze jak tutaj, ale przyjechali jakimiś limuzynami. Afera, bo okazało się, że ten budynek to parlament, a ja pewnie jestem szpiegiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście paszport i aparat ostatecznie oddali, ale przez chwilę miałem wizję "ciekawych" wakacji
  • Odpowiedz
banda rozwydrzonych bogaczy, która by srała do dziury na pustyni gdyby nie ropa, zrobiła sobie imprezę dla całego świata, nie mając pojęcia jak funkcjonuje świat.


@Mave: Dokładnie i to są ludzie, którzy nie wiadomo ile pieniędzy by nie mieli, ile luksusowych samochodów by nie sprowadzili z Europy, to zawsze będą mentalną dziczą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mamajasia12: No mnie nie dziwi, bo to jakiś wydarzenie o światowej skali. Tutaj raczej związki piłkarskie dały ciała, bo mogły to zbojkotować. Teraz nic nie ma znaczenia. Pozostaje jedynie dziennikarstwo i przemycanie patologii w materiałach telewizyjnych/ prasowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@mamajasia12: właściwie nie wiem czemu wszyscy są oburzeni, szykują się naprawdę niezłe jaja i to na wielu poziomach, a do tego można będzie sobie normalnie meczyk obejrzeć jak człowiek w wolnym kraju przed telewizorem z piwkiem w garści ¯\_(ツ)_/¯ ja tam zadowolony.
  • Odpowiedz
@Brylant: Z tym, że Rosja jednak poniekąd wywodzi się z europejskiego kręgu kulturowego, nikt nie zabroni Ci tam nagrywać dziennikarza na środku ulicy.
  • Odpowiedz