Wpis z mikrobloga

#ukraina jak dla mnie Polska, Usa, NATO nie maja powodu aby kłamać w sprawie ukraińskiej rakiety. Od takich spraw nie zaczyna się wojen na świecie. Rosja nie uderzyła na turcje po zestrzeleniu ruskiego samolotu i tutaj tez nie ma powodu aby „eskalować” jak to teoretycy spiskowi piszą ze to by się skonczylo wojna. Co więcej, taki upadek rakiety na terytorium NATO byłby cudownym pretekstem do przycisnięcia Rosji jakimiś sankcjami czy coś. Zwyczajnie ukraińskie s300 goniło ruska rakietę. Myśle ze przeprosiny, wytłumaczenie się i odszkodowania dla rodzin napewno nie zniszczyłyby pr Ukrainy. Uparte twierdzenie ze to ruska rakieta a nie ukraińskie s300 tylko pogrąża Ukraińców. Myśle ze Ukraińcy przez wzgląd na to co robią dla nich Polacy powinni się mocno zastanowić nad swoim postępowaniem.
Zjadlem_Babcie - #ukraina jak dla mnie Polska, Usa, NATO nie maja powodu aby kłamać w...

źródło: comment_16686422607FWdQSd5YArdMaxvVK8OmX.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuleer: Wszystko wskazuje na to ze to rakieta ukraińska. Poza tym wyraźnie napisałem dlaczego to raczej rakieta ukraińska. Jakby była rosyjska to NATO zyskuje kartę przetargowa ale nie musi wchodzić do wojny.
  • Odpowiedz
@szuleer: Nie wypiera sie przeciez xdd Streszczę i uproszczę wypowiedz Zelenskiego: Dostał info od swoich sił zbrojnych, że to nie oni. On im ufa. Chce dostęp do danych i wniosków z naszego śledztwa. Jak się okaże że to ukrainska rakieta, to przeprosi.
  • Odpowiedz