Wpis z mikrobloga

Zełenski niby taki #chad „Polacy dziękujemy za wsparcie za sprzęt jesteście kochani” a tu sytuacja z rakieta i zamiast powiedzieć „w wyniku próby zestrzelenia rakiety ucierpieli nasi przyjaciele z polszy, ubolewamy i prosimy o wybaczenie” aż tyle albo tylko tyle.. mam nadzieje, ze nie będzie tu już spamu #codziennyzelensky a dlaczego? Bo pan #zelenski laduje na tagu #przegryw

#ukraina #wojna #rosja
  • 16
@Infiniti46: Wcale niekoniecznie ta wersja jest prawdziwa. Od razu go skreślisz. Szybko i bezmyślnie. @salwah: pewnie żadnego nie spotkałeś w życiu XD @pmub: oho wjeżdża szurizm @Infiniti46: pewnie się po tym chłop nie pozbiera xd eh generalnie widzę dzisiaj ogromny wysyp różnorakich debili. Mam nadzieje, ze chociaż wam płaca, bo za darmo robić z siebie pośmiewisko?
@Infiniti46: Byłem na Ukrainie chyba z 6 razy. Zajebisty kraj, fajni ludzie, zero nieprzyjemności. Owszem, zdarzało mi się mieć z nimi jakieś awantury w czasach studenckich. To samo z polskimi studentami. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Jeśli ich podejście jest nazbyt roszczeniowe - Ok, miejmy nadzieje ze uda się to zwalczyć. Jednak nie stawiałbym ich wszystkich pod jedną ścianą.
@Infiniti46: wiesz jaka jest szansa na to że rakieta przypadkiem uderzyła w Polskę? Bardzo mała ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dość że musiałoby to być kilkudziesięcio kilometrowe missnięcie, to jeszcze musiałby zostać uszkodzony system autodestrukcji rakiety która się unicestwia gdy chybi celu żeby nie spaść tam gdzie nie trzeba