Wpis z mikrobloga

@MiLobuzik: Ja wiem, dlaczego tak głosowali, ale nie są moimi faworytami. Właściwie nie mam żadnych faworytów, ale myślałam że jedyna para która ma się ku sobie wygra. Teraz z czystej przekory bym nie chciała żeby Monika i Mikołaj wygrali, bo to nie ma sensu, ale nie ma też sensu żeby wygrali Wentyl i Magda. Mogłaby wejść jakaś karta joker i wylosować jednego typa i jedną typiarę z puli odpadniętych uczestników, tylko
@Catastroish Grażynki z fejsbukow maja takie zdanie jak Ty, więc nie jesteś sama( ͡º ͜ʖ͡º)
Dla mnie to Miki się Moni trzyma, a ona nawet jeśli się zauroczyła to rozegrała to pięknie i wyszła na tym dobrze.
Też nie wierzę, że Miki ma coś do Moni, bo on ma przy niej kompleksy, w końcu przecież zabujał się w Hugo wiec wiadomo jakie niewiasty sueksualno-intelektualnie go pociągają xD
@MiLobuzik: Ja nie mam hejtu na Monie, że tam nie ma miłości. Co Ty. Jakoś bardzo się nie zrozumiałyśmy po drodze. Ja mówię, że ta para jest mocno kreowana na obietnice miłości. Nie moga się pogodzić, że mogliby być tylko kumplami, bo to by była 'za słaba historyjka' więc ciągnięta jest jakaś farsa. Napisałam, że już bym wolała Wentyla i Magdę, bo to by był zupełny absurd na koniec ;D
@Catastroish No bo Miki to jest bawidamek, jednocześnie imponuje mu Monia i sam ją zwodził a potem przy innych cofał..
ale mimo wszystko podobał mi się zwrot akcji, że przeszedł od ciemności do jasności xD czyli opuścił Hankę mimo że jego prawdziwe ja (w spodniach) go do niej wołało i z jakiegoś powodu (być może perfidnosci¯_(ツ)_/¯ ale chyba nie) wybrał kogoś z klasą i inteligencja i można mu to w życiorysie zapisać