Wpis z mikrobloga

@borntobewild: Nie no szczerze sam jestem ciekaw czy sa lepsze hamburgery gdzies. A ze teraz bede wiecej czasu spedzal w rze to sprobuje. Musze jeszcze znalezc miejsce gdzie robia dobre kebaby. Znasz cos ?
  • Odpowiedz
@Nunino: Chyba w Darze na tynku najlepiej mi smakują. Inne to raczej coś na wzór Dary. Znajomi lubią też Efes Kebab na 3 Maja, ale mi nie bardzo podchodzą. Kebab troche inny jak tamte jest w Pomarańczowej Budce, mają ciekawy sos pomidorowy który mocno przecierem smakuje i nie każdy to lubi, ale są ciekawe.

Haha, ciekawe czy #wykopkebabrzeszow mialby wziecie :D
  • Odpowiedz
@borntobewild: No wiem gdzie jest Dara. Tam kolo muzeum dobranocek ? A Efes Kebab to przypuszczam, ze to jest kolo szkoly, bo pamietam jak przechodzilo z dziewcyzna to chcialem tam isc na kebaba, a to byl chyba jedyny na 3 maja xD
  • Odpowiedz
@borntobewild: 120 g mielonej wołowiny mieszasz z drobno posiekaną cebulką i czosnkiem i do piekarnika na 180 stopni na jakieś 20-25 minut. bułkę na 2 minutki. Jakiś sosik sobie stworzyć można albo na łatwiznę ketchupem zasmarować, serek żółty, sałata, pomidor, ogórek e voila. Jak pierwszy raz robiłem to podpatrywałem z kanały kocham gotować (filmik jak robił big maca)
  • Odpowiedz