Wpis z mikrobloga

Takiego mejla dostałem:

Witaj mój wspaniały przyjacielu. Czy wszystko w porządku? Powodem, dla którego piszę do ciebie, jest nawiązanie znajomości i może się okazać, że zobaczymy dobry wynik. Odebrałem twoją pocztę z powrotem i nie wysłałem do ciebie listu, ponieważ w kraju, w którym mieszkam, nie jest akceptowane, żeby kobieta pisała pierwsza. Nazywam się Kul-Zipa. Mam dopiero trzydzieści sześć lat, ale różnica wieku nie ma dla mnie sensu. To tylko liczba. Zostaję w Kazachstanie. Jest to atrakcyjny i suwerenny kraj, który podąża niezależną drogą polityczną. Nie jestem żonaty i nie mam dzieci i chcę znaleźć dżentelmena w innym stanie. Nie palę i nie piję alkoholu. Moim celem jest prawdziwy, uczciwy i trwały związek. Jeśli popierasz to, co napisałem, proszę o odpowiedź. Ośmielę się powiedzieć od razu, że nigdy nie szukałbym żadnych gier erotycznych, nagich zdjęć i nie zajmuję się oszustwami. Jestem szczerą i otwartą dziewczyną więc to mnie nie interesuje. Interesują mnie tylko prawdziwe związki. Dzielę się moim zdjęciem, mam nadzieję, że uznasz je za atrakcyjne. Oczekuję, że opowiesz mi o swoim charakterze, stanie i mieście.

Zainteresowanych proszę o odpowiedź TYLKO na moją prywatną skrzynkę mailową: whitetethana555@gmx.com

Mam iskierkę nadziei, że uznałeś mnie za interesującą osobę, więc zobaczę twoją odpowiedź tak szybko, jak to możliwe. Z poważaniem Kul-Zipa


#scam #oszukujo
Pobierz
źródło: comment_16686201530G4ZZKipX7NpXPwzFWc1Of.jpg
  • 4