Wpis z mikrobloga

Ehh wykopki to jedn wykopki.

Jedni twierdza ze to ruska rakieta
Drudzy ze ukrainska.
I se skacza do gardel.

Ale wszyscy w swej naiwnosci twierdza ze sie kiedys dowiedza prawdy. A prawda jest jedna:

Jak USA i NATO beda chcieli zeby to byla ruska rakieta to rakieta bedzie ruska. Jak beda chcieli zeby byla ukrainska to bedzie ukrainska. Zalezy co sie bardziej oplaci. Jak sie ukraincom bardziej oplaci zeby byla ukrainska to bedzie.

NATO akurat woli nie eskalowac.

Niezaprzeczalnych faktow jest kilka:
1-rakieta spadla na teren NATO
2-raczej dzialanie niezamierzone
3-nic wiekszego z tego nie wyniknie - stalo sie.
4-jakby nie 24.02.2022 to by ta rakieta nie spadla
#wojna #ukraina #rosja
  • 7
  • Odpowiedz
@11262: Kiedys caly swiat twierzdil ze ziemia jest plaska albo ze slonce sie kreci wokol ziemi. To byl dopiero spiseg.

To teraz odwrocmy:

1-komu na reke jest ukrainska rakieta?
-USA, NATO, Polska - nie trzeba bedize eskalowac i uruchamiac art 5 ktory caly czas
  • Odpowiedz
Jeśli obiecaja Ukrainie jakis zajebisty sprzęt, to rakieta stanie sie ukraińska ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gejuszmapkt: Grasz o male stawki. A tu mowimy o mega stawce. Stawka jest taka ze ani usa ani nato nie musi eskalowac i uruchamiac art 5. Dalej moga sobie wygodnie grzac dupy.

Jak sie gra o taka stawke to mozna chciec czegos wiecej niz zajebistego sprzetu :)
  • Odpowiedz
@gorzki99:
No oczywiście, to by skończyło wojnę w kilka dni. Ja tam jestem zdania, że to byla rus rakieta, która miala wylądować gdzie indziej, ale zadnej ze stron, poza Ukrainą , nie jest to na rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja tam jestem zdania, że to byla rus rakieta, która miala wylądować gdzie indziej, ale zadnej ze stron, poza Ukrainą , nie jest to na rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gejuszmapkt: Ja nie wiem jaka to byla. Ale zgodze sie ze raczej wyladowala nie tam gdzie miala.

Natomiast to ze zadnej ze stron (poza UA) nie jest na reke ruska rakieta to juz napisalem wczesniej.

Albo
  • Odpowiedz