Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czołem mireczki i mirabelki z #wroclaw !
Potrzebuję waszej pomocy, uwielbiam wasze miasto, ale niestety nie znam go dobrze. Wybieram się do was w sobotę świętować swoje urodziny wraz z moją żoną oraz przyjacielem wraz z małżonką. Czy możecie polecić mi jakieś miejsce gdzie mogę ich zabrać i postawić imprezę? Fajnie żeby było dobre jedzonko i alkohol wysokoprocentowy i żeby nie zamykali zbyt wcześnie lokalu.
A może polecicie też jakiś fajny klub/bar na poziomie w którym organizowane jest karaoke lub są inne atrakcje typu kręgle, bilard? Zupełnie nie mam pomysłu gdzie można u was spędzić urodziny w fajny sposób :D

Będziemy nocować w hotelu Ibis Styles, więc fajnie jakby było coś w okolicy ale to nie mus, bo jest Uberek :D
Chciałbym zarezerwować gdzieś jak najszybciej stolik na 4 osoby, wieczór urodzinowy dla mnie o tyle wyjątkowy, że ogłoszę na nim przyjacielowi, z którym przechodziłem od dzieciaka każdy etap w życiu razem, że teraz sam będę ojcem ^^

Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie i jeśli miejscówka będzie super to wysyłam/wręczam na miejscu flaszkę za pomoc :D
#wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szynkarnia


@Pukpukciuchcia: xD tu raczej tylko browar jest na poziomie.

Jak chcesz wyrafinowanie bardziej i w koszuli, to Marina. Będzie niezapomniane, bo widoki ładne.
Jak trochę luźniej, to coś w budynku Ovo - Campo, Drevny kocur (tutaj bardziej pubowo), też jest Pinta jak się znudzi jakiś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symis: Bardzo dziękuję, super propozycje, a znasz może też nieopodal jakiś klub w którym można potańczyć i jest jakaś sensowna selekcja, bez sebixow itp. żeby można było trochę potańczyć :) ?
  • Odpowiedz
@michal_apple: Na browar tak, piwko zawsze mieli fajne ale jedzenie im mocno podupadło, mniejsze porcje, większe ceny, no i rezygnacja z nieburgera to dla mnie nieporozumienie, mieli ta jedna fajna rzecz co ich odróżniała, a tu ciach, papa. Ubolewam.
  • Odpowiedz