Wpis z mikrobloga

Kolejny raz nasz ignorant dał popis swojej wszechwiedzy. Teraz zna się na militariach, bo jak wiecie 2 razy był na targach. Wg ulanca każdy kraj na świecie ma działającą obronę przeciwlotnicza chroniąca 100% powierzchni kraju. Marcinku, za dużo gier. Czasem przemilcz, bo robisz z siebie blazna
#mocnyvlog
Krizz - Kolejny raz nasz ignorant dał popis swojej wszechwiedzy. Teraz zna się na mil...

źródło: comment_1668610543zuOhl7qL9hOHxy1P5K6mc8.jpg

Pobierz
  • 14
@Krizz: Izrael o powierzchni 22 tysiące kilometrów kwadratowych nie ma obrony przeciwlotniczej chroniącej cały kraj, mimo że Żelazna Kopuła to najlepsza instalacja tego typu na świecie. Za to Polska o powierzchni 322 tysiące kilometrów kwadratowych ma wyłapywać rakiety w ciągu milisekundy od przekroczenia granicy. Marcin znowu okazał się sensacjom.
@Krizz: Po co mnie wołasz? To że w jednym aspekcie go broniłem, nie oznacza że będę go bronił zawsze jak #!$%@? jakaś głupotę. Bo tu akurat #!$%@?ął głupotę, bo OPL nie dotyczy rakiet ani nie służy do bronienia pola uprawnego.
@Krizz: chłopie prywatna firma STARLINK od Elona Muska tego od tesli i wysyłania ludzi w kosmos marsa swoją firma SPACEX może pokryć cały świat internetem a my nie możemy naszej powierzchni rakietami? Prywatna firma sobie radzi a całe państwo nie może? Kuuurnia ktos tutaj ewidentnie nami manipuluje. Taka ciekawostka piszcie w komentarzach jak wy tam znajdujecie te patrioty bo może to ja się nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡
@Krizz: co tak szybko, pewnie jakimś opłaconym botem jesteś jak te do łapek w dół co zaraz przy premierze odcinka się pojawiają. Ktoś tu robi czarny pr