Wpis z mikrobloga

Onuce się tak uruchomiły może myślą że Polska przestanie pomagać Ukrainie.
Według mnie to dowód na to że pomagać powinniśmy jeszcze bardziej dostarczając im dobrze działający OPL aby wykluczyć takie sytuacje w przyszłości.
#ukraina
  • 18
  • Odpowiedz
Dla mnie jest równoznaczne, bo życie Georga Floyda obchodzi mnie tak samo jak integralność terytorialna Ukrainy. Czyli gówno mnie obchodzi.


@RzutKamieniem: No to skoro bezpieczeństwo Polski cie nie obchodzi to po jakiego grzyba się odzywasz
  • Odpowiedz
@Yurakamisa Ruscy biorący sobie kawał tego chlewu do Dniepru w żadnym stopniu nie zagraża bezpieczeństwu polski. Może nawet je wzmocni, bo ruskim skończy się anty-natowska paranoja, a Jankesi zrezygnują z prób rozszerzania swojej strefy wpływu na wschód i wrócimy do spokojnego Equalibrium z lat 00-12.

Natomiast bezpieczeństwu Polski zagrażają spadające 40km od celu Ukraińskie rakiety przeciwlotnicze i próby żydka Zielińskiego wkręcenia nas w triggerowanie artykułu piątego i posłanie ciebie i mnie
  • Odpowiedz
Ruscy biorący sobie kawał tego chlewu do Dniepru w żadnym stopniu nie zagraża bezpieczeństwu polski. Może nawet je wzmocni, bo ruskim skończy się anty-natowska paranoja, a Jankesi zrezygnują z prób rozszerzania swojej strefy wpływu na wschód i wrócimy do spokojnego Equalibrium z lat 00-12.


@RzutKamieniem: Tak będzie saszka mówiem ci tak bedzie. Żaden analityk od geopolityki oprócz kacapskich tak nie twierdzi xddd

Natomiast bezpieczeństwu Polski zagrażają spadające
  • Odpowiedz
@Yurakamisa:

1. Tak było za nim zachód i Polaczki zaczęły wspierać Euromajdan i ekspansje flanki wschodniej. Był spokój, tani gaz, zero wojen i kryzysów migracyjnych.
2. Bo Reuters twierdził, że min. 35km, a jedyne co było ostrzeliwane koło Polskiej granicy to substacje we Lwowie, które znajdują się w podobnej odległości.
3. Bo jestem racjonalnym człowiekiem, który w pierwszej kolejności dba o dobro i bezpieczeństwo swojego kraju i nie ma zamiaru
  • Odpowiedz
1. Tak było za nim zachód i Polaczki zaczęły wspierać Euromajdan i ekspansje flanki wschodniej. Był spokój, tani gaz, zero wojen i kryzysów migracyjnych.


@RzutKamieniem: Dokładnie słabo że Polacy dokonali zamach stanu na Majdanie

2. Bo Reuters twierdził, że min. 35km, a jedyne co było ostrzeliwane koło Polskiej granicy to substacje we Lwowie, które znajdują się w podobnej
  • Odpowiedz
@Yurakamisa:

1. Polacy do spółki ze Stanami i UE wspierali przewrót na Majdanie, gdzie obalono demokratycznie wybranego prezydenta. Jak teraz Trumpiści coś takiego próbowali #!$%@?ć na 6 stycznia to do dzisiaj w Stanach ścigają uczestników i wsadzają ich do pierdla, a na Ukrainie to miało pełną legalność i status WALKI O DEMOKRACJĘ.
2. I trojektoria była taka, że nie dość że minęła się z celem to jeszcze leciała na pełnej
  • Odpowiedz
1. Polacy do spółki ze Stanami i UE wspierali przewrót na Majdanie, gdzie obalono demokratycznie wybranego prezydenta. Jak teraz Trumpiści coś takiego próbowali #!$%@?ć na 6 stycznia to do dzisiaj w Stanach ścigają uczestników i wsadzają ich do pierdla, a na Ukrainie to miało pełną legalność i status WALKI O DEMOKRACJĘ.


@RzutKamieniem: tak było nie zmyślam xd
  • Odpowiedz