Wpis z mikrobloga

@goferek: używam od kilku lat dokładnie tej ze zdjęcia i jestem szczerze zadowolony i polecam. Praktycznie zero różnicy jak dla mnie, przyjemnie leży w dłoni i nie zauważyłem, abym musiał coś robić inaczej niż na standardowym gryzoniu.
  • Odpowiedz
@goferek: też używałem dokładnie tej, dzień i już można się przyzwyczaić. Jednego odruchu nie mogłem się pozbyć otóż jak prawą rękę kładłem po lewej stronie myszki a potem ją chciałem przełożyć sobie ot tak na prawą stronę np aby sięgnąć po kawę, to zawsze wywracałem myszkę z racji, że jest dość wysoka xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: Jak problem z nadgarstkiem to może trackball Logitech Ergo? Od momentu jak zacząłem używać przestałem mieć problem z nadgarstkiem. No, ale na początku się będzie trzdba przestawić na ruszanie kciukiem zamiast cała ręką.
  • Odpowiedz
@goferek: w euro widywalem na wystawce wlasnei teog pionowego logitecha jak i mx master. jak masz mozliwosc to sprawdz czy ci to lezy w dloni. ja polecam mx mastera bo takiego uzywam. One obie sa dosyc ciezkie i niektorzy nie lubia takich. jak wolisz cos lekkiego to sa tez marketwe wersji tych pionwych, ale mi bardziej juz pasowal logitech pionowy niz marketowa wersji tego. czuc w dotyku jakos
  • Odpowiedz
@goferek jeśli czujesz dyskomfort w nadgarstku to bierz i się nie zastanawiaj, nadgarstek Ci podziękuje. Mi pomogło a do myszki w dwa sie sie przyzwyczailem. Gdybyś się zastanawiał nad ergo z trackballem to poczytaj bo są ludzie, którzy narzekają po pewnym czasie na ból kciuka (np. zapalenie stawu od nadużywania tego jednego palca).
  • Odpowiedz