Wpis z mikrobloga

Mirki, parę miesięcy temu kupiłem samochód w programie bmw premium selection. Podczas wymiany opon na zimowe, okazało się ze letnie opony (runflaty) były łatane. W jednym przypadku dwie łaty nachodzą na Siebie, a w drugim łata nachodzi na boczna ściankę opony. Wulkanizator mówi, ze jest to niedopuszczalne i opony powinny iść na śmietnik. Salon bmw który sprzedawał samochód oczywiście mówi ze wszystko jest elegancko zrobione i czepiam się na sile. Co wy o tym sadzicie. Kłócić się z nimi, ze maja mi wymienić te dwie opony? Drugie zdj w komentarzu.
#wulkanizacja #opony
bialy124 - Mirki, parę miesięcy temu kupiłem samochód w programie bmw premium selecti...

źródło: comment_1668530885lv4PBIMPDINftPr72CRVCq.jpg

Pobierz
  • 11
Obie naprawy nieprawidłowe. Nie można robić dwóch koło sobie. Na ścianie bocznej też nie za bardzo. Ciekawe czy te runflaty były jechane bez ciśnienia.
Salon umywa ręce bo na bank nie wiedział nic o tym. Nikt przy sprawdzeniu auta nie ściąga opon i nie patrzy czy była naprawa a jeśli była to czy jest dobrze wykonana.
Opony do wymiany.
@oczy_kobry22: Sęk w tym ze to program aut używanych gdzie zarzekają się ze auto jest w pełni sprawne i dokładnie sprawdzone. Dodają do tego protokół oględzin. Choć nieswiadomie to wydali mi samochód na zniszczonych oponach. Dwie takie opony to koszt w sumie 1400zl wiec nie mało :/