Wpis z mikrobloga

Na rolnikowym forum chyba Zuza się odpaliła jako anonim, bo biedaczka musiała insta zablokować bo cała Polska ją linczuje. >Zuzia nie odbierała telefonu, ponieważ była w pracy i to jest prawda. Pracując w sezonie w gastronomii niech ktoś mi powie, że tam jest 8h?Tam jest tabaka po 12-15h!Tomek nawet nie był chętny do kontaktu z nią.Jak Zuzia wyjechała to Tomek od razu odezwał się do Kasi i zaczął się żalić, że dokonał złego wyboru.Kto go tak nakłonił? Ktoś tutaj wcześniej pisał, że rodzina mu dała ultimatum i to była prawda. Tomek jest pachołkiem w rodzinie.Produkcja pewnie chciała pokazać Tomka w pozytywnym świetle, ale mam nadzieję, że wszystko wkrótce wyjdzie na jaw.Aja chętnie udzielę Wam obszernej odpowiedzi co i jak. Pamiętaj Tomuś, że kandydatki piszą ze sobą, mamy wspólną grupę na messenger.< reszta pod spodem
#rolnikszukazony
  • 18
A tu dalsze wysrywy gdzie nasza Zuza przedsztawia się jako ofiara: „Jak produkcja krzywdzi osobę i cala Polska ją linczuję to jest dobre?apóźniej na fanpage chwalą się tak wysoką oglądalnością?Dlaczego nie pokażą obiektywizmu?Ona nie milczała, ona zaczęła Tomkowi całą prawdę i pokazywać, że zaczął pisać z drugą osobą.Sto jest montaż i pewnie Zuzia nie chciała się kompromitować”
„ Nie wiem czy to widać, ale to jest sarkazm Oni się śmieją z Zuzi i to jest nawet na odcinku tylko tak sprytnie zmontowane, że prawie tego nie słychać.
Znajomi też wiedzieli, że Tomek piszą z inną laską i próbowali go pocisnąć i udało się im, ale nie pokazano na odcinku” … ciekawa linia obrony przyznajcie