Wpis z mikrobloga

Taki zestaw dorwałem na OLX z odbiorem osobistym. Posprzedawałem co niepotrzebne i wyszło mi, że została mi konsola i Pro Controller, a w kieszeni mniej tylko o 677 zł. Z tydzień czaiłem się na taką okazję.

Dodatkowo przejąłem po poprzednim właścicielu konto z 41 grami, m.in. BOTW, Odyssey, 3D World, Mario Maker 2, Mario Kart, Diablo 2&3, Animal Crossing. Zostało mi tylko dokupić Mario Bros U, co też uczyniłem.

To mój siódmy switch, ale tym razem mam pewność, że konsolka zostanie już ze mną, może do jej zużycia - przez to konto ceny gier mnie nie będą bolały ;p Gram tylko na telewizorze, głównie z Pro Controllerem. W tej sytuacji wersja v2 nie jest wcale gorsza niż OLED, a wyszło o wiele taniej.

Dodam tylko, że jakiś czas temu zmęczonego n3DS-a XL-a sprzedałem za 800 zł... Czyli drożej niż ten switch z pakietem gier AAA. Bez komentarza XD

#nintendoswitch
piotrveyner - Taki zestaw dorwałem na OLX z odbiorem osobistym. Posprzedawałem co nie...

źródło: comment_1668473977SSFMsUtALHyutLwORKLW8a.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: @DEWASTATOR_TM Hmm, kupowałem, ogrywałem co chciałem i sprzedawałem konsolę odblokowując budżet. Praktycznie na żadnej konsoli nie byłem stratny, bo wyłapywałem dobre cenowo okazje, fajne zestawy. Czasami coś sobie z takiego zestawu dalej zostawiałem. Testowałem też różne wersje. Miałem najpierw v1, potem lite'y, v2, OLED-a. OLED to najlepsza opcja jak ktoś gra przenośnie (warto dopłacić), v2 jest najbardziej korzystne jak ktoś gra tylko na telewizorze albo nie ma hajsu,
  • Odpowiedz
Praktycznie na żadnej konsoli nie byłem stratny, bo wyłapywałem dobre cenowo okazje, fajne zestawy.


@piotrveyner: przypomina mi sie moje psp ktore wymienilem na spalone ps3, wsadzilem do piekarnika (tak sie wtedy naprawialo bodaj YLODa) i sprzedalem xD Dobry motyw, propsuje

Ostatecznie Switch to jednak genialna
  • Odpowiedz
@Rabusek: Dzięki, ale jednak Steam Deck totalnie nie dla mnie. Fajnie, że jest, ale ja cenię prostotę doświadczenia z gry w przypadku switcha i gier na nie. Gram tylko na konsolach od 2010 roku, w 2000 miałem Game Boya, więc dla mnie to taki naturalny wybór. Steam Deck ma więcej z ducha PC-ta niż konsoli, ale jak wspomniałem - super, że jest :)
  • Odpowiedz
przypomina mi sie moje psp ktore wymienilem na spalone ps3, wsadzilem do piekarnika (tak sie wtedy naprawialo bodaj YLODa) i sprzedalem xD Dobry motyw, propsuje


@Rabusek: tak sie niczego nie naprawiało, ani wtedy ani nigdy. Tak sie jedynie oszukiwało ludzi. Taka konsola podzialala miedzy tydzien a miesiac.
  • Odpowiedz
@piotrveyner: heh, no ja załatwiłem sobie ostatnio new3dsxl i szczerze? to najlepsza konsola jaką miałem i to switch zbiera kurz xD najprzyjemniejsza konsola do grania na zewnątrz i w łóżku, no i fakt, że dosłownie mogę ją schować do kieszeni jest super plusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DexterFromLab: Też mam i jest wszystko okej do póki grasz przez Steam, nawet gry spoza Steam, błędów nie uświadczyłem nawet grając przez Bluetooth
Edit. Nawet bym powiedział że to najlepszy pad na jakim grałem, do tego bez problemów można użyć go w Windowsie do sterowania zamiast myszki i klawiatury
  • Odpowiedz
@Artrix: Miałem problem z uruchomieniem gry z poza steam. Są gry które przed uruchomieniem, muszą odpalić te swoje launchery. No i to że launcher, odpalał launcher spowodowało że gra nie widziała pada, i nic nie dało się z tym zrobić. To był bioshock odpalany z epica. Jak by był jakiś lekki programik w którym mozna po prostu ustawić tryb pada było by o wiele lepiej.
  • Odpowiedz