Wpis z mikrobloga

#eurosport #player #eurosportplayer #sport
wołam też #kolarstwo i #skoki

Ale #!$%@?!


Eurosport Player kończy działanie - dowiedz się więcej

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że w najbliższym czasie serwis Eurosport Player zakończy działanie w Polsce, w związku z tym nasze usługi Eurosport nie będą już dostępne.

Twoja umowa (subskrypcja) i dostęp do serwisu wygaśnie automatycznie w dniu w dniu 13 stycznia 2023.

W związku z zaprzestaniem świadczenia usług otrzymasz automatyczny zwrot pieniędzy w wysokości proporcjonalnej do pozostałego opłaconego okresu subskrypcji.

Jeśli korzystasz z subskrypcji wykupionej za pośrednictwem Apple App Store, skontaktuj się z Apple w sprawie wszelkich pytań dotyczących zwrotu pieniędzy.

Eurosport będzie nadal dostępny jako część oferty TVN Warner Bros. Discovery w serwisie „Player.pl”.

Rozumiemy związane z zaistniałą sytuacją niedogodności, dlatego chcemy zaoferować Ci prezent w postaci jednorazowego rocznego dostępu do pakietu „Eurosport Extra + Player z reklamami” w serwisie Player.pl.


Pytanie, czy w Player.pl też jest 5x więcej treści niż na kanałach ES1 i ES2 lecących w telewizorze?
  • 6
@cult_of_luna ja aktualnie mam za 15zl na miesiąc wraz z playerem a tam jakieś bzdety TVN.
Jedyny minus Eurosportu to przewijanie w aplikacji na Android TV, wchodzimy w jakąś transmisje która jest zakończona, chce zobaczyć ostatnie 20km i przewija X2 chyba prędkość albo nieco szybciej xD