Wpis z mikrobloga

@kelis00: Na bank dostał te screeny od Zuzy, tylko nie chciał jej sprzedać tak otwarcie przed kamerami. No i potem nieudolnie próbował coś wymyślić na szybko i ostatecznie wykrztusił z siebie tylko, że nie wie, od kogo to dostał. A że chwilę wcześniej powiedział, że od zaufanej osoby no to wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Davos87: jak nie chciał sprzedać Zuzy skoro gadał o tym, że chciała mu coś powiedzieć po randce ale nie powiedziała oraz że go nazwała debilem? On najwiecej o Zuzie gadał i ją sprzedał kilka razy w tej rozmowie. Po prostu się pogubił w swoich #!$%@?.

Są źródła ktore mówią, że nie było żadnych screemów tylko on przeglądnął telefon Karolny jak nie widziała, a potem wymyślił te screemy żeby nie wyszło jakim
  • Odpowiedz
@nika_blue: nie no typ jest nieogar, nie potrafi rozmawiać. Nie wie co i jak powiedzieć w normalnej relacji, to tym bardziej się zapultał w zeznaniach, bo nie chciał otwarcie powiedzieć kto mu to podrzucił.
Ergo nauczka dla nas: nie iść z nim na akcję, bo sprzeda, choć nie będzie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nika_blue: Co innego powiedzieć, że ona mu chciała coś przekazać czy nawet nazwała go debilem, bo to tylko szczegóły ich dwustronnej relacji, a co innego ją sypnąć przed kamerami, że sprzedała mu info o tym, że inne dziewczyny go obgadywały, bo wtedy automatycznie ją wkopuje przed innymi dziewczynami ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może być tak, że jeśli on faktycznie dostał od niej takie screeny to czuł
  • Odpowiedz
No i potem nieudolnie próbował coś wymyślić na szybko i ostatecznie wykrztusił z siebie tylko, że nie wie, od kogo to dostał.


@Davos87: a na dokładkę teraz pisze "informatorów się nie wydaje", co przeczytałem w ostatnio udzielonym przez niego wywiadzie. To w końcu nie wie (anonimowa wiadomość z anonimowego numeru) czy wie (zaufana osoba, INFORMATOR), sygnalista #!$%@?. Typ się tak mota w zeznaniach, że aż rzygać się chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Davos87: ja też mam nadzieję, że dziewczyny w finale lub po powiedzą swoją wersje.

Karolina się przyznała, że pisała z Zuzą i że zaufała nieodpowiedniej osobie (Zuzie), ale tu mogło chodzić o to, że jej powiedziała za dużo niepotrzebnie, plus Dahmer im powiedział o skrimach więc Karolina myślała, że to Zuza wysłała (bo kto inny?). Ale on im telefonu nie pokazał ani Marcie. Dahmer powiedział, że o Martynie tam nic nie
  • Odpowiedz
Po prostu dziwne by było żeby Zuza wysłała mu rozmowę w której go nazwya debilem, ale poza nią nie miał kto tego wysłać. No chyba, że jest taka "sprytna", że nie pomyślała, że on o tym powie w TV.


@nika_blue: Ja to zrozumiałem tak, że ona go nazwała debilem jak jeszcze była na gospodarstwie, a jak wróciła do chaty to wysłała mu screeny rozmów na telefonie, w których to Karolina z
  • Odpowiedz