Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem Patryk i mam 25 lat. Jest to dla mnie emocjonalny wpis i chciałbym abyście potraktowali mnie poważnie. Nieco ponad 2 lata temu zauważyłem u siebie początki łysienia i trafiłem wtedy tutaj, wszyscy polecali Fina i mało mówiło się o skutkach ubocznych. Muszę powiedzieć że ta trucizna zniszczyła mi życie i proszę zastanówcie się tysiąc razy czy chcecie mieszać w swoich hormonach i neuroprzekaźnikach a na końcu doprowadzić do deprywacji androgenowej. Po nieco ponad roku używania zauważyłem uboki w postaci minimalnego libido po czym odstawiłem lek. To co zaczęło się ze mną dziać od tego czasu jest niewiarygodne do zrozumienia, nigdy nie myślałem że człowiek może się tak czuć. Po około 3 miesiącach od odstawienia doszło do tzw krachu hormonalnego. Od tamtego momentu przestałem spać, straciłem libido, a narządy płciowe zaczęły się deformować, do tego dochodzi ogromna mgła mózgowa i totalna anhedonia. Nie mogę nawet słuchać muzyki. Od kilku miesięcy postępuje u mnie zanik mięśni. Ta trucizna pozbawiła mnie duszy i z chłopaka z ambicjami i zamiłowaniem do sportu stałem się kompletną kaleką. Nawet jeśli istnieje 5-10 procent szans że dotkną cię takie skutki uboczne czy jest warto? Może to trafić na każdego. Myślę że nie jestem jedyną osobą na wykopie która ma ten stan ale nikt o tym raczej nie mówi. Jeśli lubisz seks, masz ambicje i chcesz założyć rodzinę nie bierz tego proszę. Za kilka lat wyjdą lepsze preparaty na łysienie. Jeśli masz tylko zakola nie myśl nawet proszę o finasterydzie.
Mnie to ryzyko kosztowało życie które za pewne w najbliższym czasie się skończy

#lysienie
#finasteryd
#zakola
  • 60
Musicie też wiedzieć że jeśli macie zakola nie musicie od razu być łysymi. Moim zdaniem przywiązywałem do tego zbyt duża uwagę mimo że był to może norwood1 ale poza tym miałem gęste włosy. Derma robił mi jakieś badanie i niby potwierdził na zakolach że to androgenowe. Porąbana sprawa. Np jednym z problemów jest też to że nie rośnie mi praktycznie broda
@Towarzysz_Pawulon:
Nie jestem trollem. Istnieje dużo badań naukowych. Błąd jaki popełniłem po odstawieniu to to że za bardzo panikowałem, czytałem różne badania naukowe i to mnie zniszczyło. Może miało to wpływ na organizm bo poza minimalna anhedonia i bardzo małym libido powiedzmy że mogłem żyć i może gdybym poczekał to byłbym w innym miejscu. Przez pierwsze 3 miesiące po odstawieniu mogłem uprawiać seks tylko z bardzo małym libido.
@BladePoint: Nie no zioła to był błąd i straciłem na to tylko kasę. Przede wszystkim przez pierwszy rok nie powinienem niczego dotykać bo wszystko mogło mieć wpływ na moje pogorszenie stanu. To że np wezmę teścia nie naprawi mi też neuroprzekaźników i nie przywróci mi emocji chociaż mam nadzieję że tak się stanie. Żałuję że trafiłem też na stronę propecia help. Siadło mi wtedy mocno na banie
@BladePoint: robiłem na różne hormony w tym
Wolny T. Jeśli mam niski teść to raczej z góry można założyć że dht jest niskie bo z czego ma konwertować. Z tego co udało mi się zrozumieć to we krwi może ci wyjść nawet normalny wynik dht ale w tkankach i mózgu może być jego niedobór. Od kwietnia w zasadzie mam suchą skórę i suche włosy tak jakby t
Fin cały czas działał
@nexe: mówiąc o deformacji mój penis się skurczył i zrobił się bardziej koloru brązowego. Po odstawieniu mój moje receptory zalało dht a Fin znany jest z tego że zmienia czułość receptora androgenowego co skutkuje zmniejszeniem dht. U niektórych po odstawieniu organizm po prostu nie dochodzi do równowagi sprzed. Penis jak każdy mięsień gdy nie jest używany zanika. Niestety nie mam też porannego drewna i bardzo rzadkie nocne erekcje które są miękkie.