Wpis z mikrobloga

mam 39 lvl i 780/800 poksów. Macie jakiś sprawdzony sposób na transferowanie duplikatów? Ja do tej pory sortowałem je po nazwie i z widocznych duplikatów sprawdzałem, który ma najlepszą ocenę i pozostałe transferowałem. Jest lepszy, szybszy sposób na to? Jakie to musi być mozolne u prosów którzy mają kilka k pokemonów i codziennie dużo łapią. Może transferujecie od razu po złapaniu? Sprzedajcie mi jakieś fajne tipy, bo wróciłem trochę do gry po chwili nieobecności i nadrabiam nowości.
#pokemongo
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Coach89: zasady na pierwszy przesiw są takie:
1. Wszystko co shiny zostawiasz
2. Wszystko co 3* i 4* zostawiasz
3. Jak grasz PvP to wszystko co ma mało ataku a dużo hp i def zostawiasz (dla GL i UL)

Wiec jak złapiesz np dzisiaj 100+ pokemonow to pewnie z 80% możesz tym sposobem odesłać (dane z dupy ale tak mi podpowiada doświadczenie)

Potem przyglądasz się tym co zostawiłeś - czy dobry
Fajnie, fajnie, dzięki. Dajcie mi jeszcze znać, jak to jest z tymi shadowami? Mam zwykłą wersje, shadow i purify tego samego poka. I czym tak na dobra sprawe sie roznia? Oplaca sie robic purify shadow pokemonow? Trzymac te shadowki tylko do zadan np. purify 5 pokemonow, transferowac na cuksy? jak to jest?
Np. mam aipoma zwyklego 14/4/0, purify 8/5/6 i shadow 4/0/10 i o ile wiem, ze kazdy z nich jest slaby,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Coach89: Shadow pokemon dostaje +20%do ataku i -20% defensywy. Więc taki Shadow "nundo" czyli 0/0/0 zadaje znacznie więcej obrażeń niż hundo czyli 15/15/15. I tym się różnią od podstawowych pokemonów, no i znacznie więcej kosztuje ich power up.

Generalnie nie opłaca się robić purify shadow pokemonów, no może poza paroma wyjątkami np. sablaye - pod PvP. Ale tak ogólnie się nie opłaca.

Warto trzymac Shadow Pokemony które mają 1000 stardusta na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Coach89: : a co do zapytania na samym początku, to ja stosuję coś takiego:

" !4*&!X&!pamiatka&!Spiritomb&!shiny&!shadow&!costume&!ewo&!pvp&!legendary&!mythical&!spinda&!celebi&!meloe&!buddy5&!z00&!unown&!.&!zarude&!hoop&!ultra beasts&!CP10&!zorua&!kolekcje&!shaymin "

Tylko usuń cudzysłów

Używam tagów: pamiatka, kolekcje
Używam nazw pokemonów: Ewo, X, pvp (Przykład zdjęcie) oczywiście z znakiem "!" Przed nazwa żeby nie wyszukiwało ich
Pobierz Polski-Polak-Siema-PL - @Coach89: : a co do zapytania na samym początku, to ja stosuj...
źródło: comment_1668638715d6R9ii6u0SGwZoy6ZFllqr.jpg