Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki spod tagu #oculusquest2 #steamvr #oculus

Chce połączyć sobie Oculusa z komputerem za pomocą kabla. Grałem już na kablu tym krótkim i ok bo grałem w jakiś symulator co nie wymagał zbytniego ruchu ( #elitedangerous). Chciałem jednak pograć chociażby w #skyrim na vr i myślę o kupnie kompatybilnego kabla o długości 5m.

I tutaj pojawia się moje pytanie. Jak radzicie sobie z tym żeby nie zaplątać się w kabel ? W jaki sposób go montujecie ? Jakieś porady, wskazówki?
  • 11
@Scorpio412
@xdTM
@dryndol

Mam oryginalny router UPC i jak testowałem około dwóch, trzech miesięcy temu to działało to mocno średnio i był pokaz slajdów od którego bolała głowa, a kiedy podpiąłem się kanałem to wszystko super działało. Stąd pomysł na kabel
@Siemien: Też miałem sytuację z modemem UPC i kombinowanie z kanałami, częstotliwościami itd. dały mierne rezultaty. Nie pomagał fakt, że wokół było dużo innych sieci.

Kupiłem własny router asus rt-ax56u, przestawiłem go w tryb bodajże AP i na nim odpalam zawsze AirLinka pozbywając się wcześniejszych problemów, może dasz jeszcze szansę bezprzewodowo? Zawsze możesz kupić internetowo tego typu router, a w razie dalszych problemów zwrócić?
@Siemien: Router UPC to generalnie gówno, dopóki nie wstawiłem swojego to miałem problemy z przerywaniem intenretu.
Polecam router upc ustawić w tryb bridge i wstawić coś swojego. Ja mam tenda ac1200, half life śmiga bez problemu przez airlink
@Siemien: tak. kup i wypruboj. jak nie bedzie dzialac to mozesz zawsze oddac. ale bedzie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te kombinacje z ruterami zeby koniecznie na airlinku byc... nie czaje po co¯\_(ツ)_/¯