Wpis z mikrobloga

Hanka już nic nie wnosi, a miała być dymogenna XD Teraz nawet z Moniką i Mikołajem w pokoju plotkowała. Grzesiek jest żałosny, aż szkoda słów na tego człowiek, ani to zabawne, ani urocze. Ulubieniec lektora mający uosabiać wszystkich twardych osiłków o gołębim sercu. Zwykły pozer, napalony na zwycięstwo, liczący na darmowe macanki i łatwe osaczenie dziewczyny. Mnie Dawid nie denerwuje, przynajmniej coś wnosi, może ma wywalone w wygraną, więc się bawi tymi, którzy gdy mogli, to też mieli innych w dupie. Reszta jest teraz tylko tłem. Sorki, jeszcze Ążela w białych rękawiczkach powoli pcha na minę każdego gdy jest okazja.
#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fandram: zgadzam się z większością, ale zastanawiam się co do Ążeli. Nie jestem jej fanką, ale nie widzę by robiła coś takiego, w zasadzie mam wrażenie, że w ostatnim odcinku nic nie robiła
  • Odpowiedz
@Nataszanda: bo też mało ją pokazują w odcinkach ,celowo ?chyba tak ,bo nie sądzę żeby była tam nudną osobowością,
pokazują ją-ich tylko wtedy jak Dejw wpada w amok,
albo Ąngela pociesza Aleksandrę, na Live nie raz pokazane jest że też leci z plotami czy gada za plecami jak wielu tam
  • Odpowiedz