Wpis z mikrobloga

Bym zapomniał :)

Szukałem przez ponad trzy tygodnie ładnej T4 - niezliczone rozmowy z Januszami Biznesu itd., aż w końcu znalazłem ślicznotkę.

W środę jadę ją odebrać, a następnie wyślę mojej ekipie na Ukrainie, aby jeszcze sprawniej rozwoziła pomoc humanitarną. Po przejściu serwisów, dopełnieniu dokumentacji i oklejeniu w barwy Fundacji zawiozę ją wraz z pomocą z Akcji Zima.

W planach jest również zakup wersji osobowej T4 do ewakuacji cywilów ze stref przyfrontowych - ta ze zdjęcia to typowy blaszak.

Jakie imię chcielibyście jej nadać?

#ukraina #wojna #aryoconcent
Festung - Bym zapomniał :)

Szukałem przez ponad trzy tygodnie ładnej T4 - niezlicz...

źródło: comment_1668382291n7qWiBxk9zhIP0wcYYkx9I.jpg

Pobierz
  • 21
@Festung: muszę o to zapytać, choć całym sercem jestem za zwycięstwem Ukrainy. Czemu podejmujesz się działań, które mogą i powinni robić sami Ukraińcy? Rozumiem pomaganie im, szczególnie w tym, czego sami nie mogą zrobić. Ale wywożenie Ukraińców z obszarów przyfrontowych to raczej zadanie dla Ukraińców, a nie ludzi z innego kraju.
@Yooolo: Sprawa wygląda następująco - ZSU bardzo często prosi o opuszczanie domów itd, a ludzie odmawiają. ZSU nic z tym zrobić nie może, ale czasem kilka słów od wolontariuszy załatwia sprawę i babuszki ładują się do busa. Dodatkowo często wozimy dzieci z matkami z Donbasu do Domu Samotnej Matki w Jazłowcu prowadzonego przez polskie zakonnice.