Wpis z mikrobloga

@crazy_frog: Pamiętam jej rozmowę na lajwie z dziewczynami, jeszcze sprzed odpadnięcia, gdzie opowiadała że jak miała 11 lat i była w kościele z chyba z matką i ciotką, to całą mszę oglądał się na nią jakiś chłopak, potem podszedł porozmawiać, okazało się że miał 19 lat i przeszkadzało mu że ona ma tylko 11, ale te kobiety z którymi była nie widziały w tym nic niestosownego, jeszcze rozmawiały ze sobą podczas
@Mimi0379: moja jest 2006 i jest dzieckiem....ufff całe szczęście, żeby ona miała mieć faceta w wieku 13 lat i ja bym miała nie wiedzieć co ona po nocach robi ? mnie się to w głowie nie mieści, musiałabym mieć całkowicie #!$%@? na dzieciaka, nie wiem może rozbita rodzina u Magdy ojciec matka mieli swoje zajęcia, ale ja też moją sama wychowuję i wolę się o nią troszczyć a nie puścić samopas
@Dewasta: matko boska, sytuacja którą opisujesz na temat Magdy jest absolutnie chora - nie mam zielonego pojęcia co moze widzieć 19-latek w 11-latce... Zastanawiam się gdzie byli jej rodzice lub prawni opiekunowie oraz w ilu przypadkach jej nie uchronili przed zagrożeniami, ktore przychodzą na myśl. Masakra.
@kipman1: Tutaj surowszym okiem trzeba spojrzeć na dorosłych wokół Magdy niż na niego bo przecież wycofał się jak dowiedział się ile ma lat. Można zachwycić się nieznajomą ale przyzwoitość nakazuje zaniechanie kontaktu gdy dowiadujesz się w jakim naprawdę jest wieku. On postąpił właściwie, dorośli z którymi była Magda - nie. To trochę dziwna sytuacją że osoby z którymi wtedy była nie wysłały jasnego komunikatu "zostaw ją młody człowieku, ona jest jeszcze
@Dewasta: zgadzam się - i to delikatnie mówiąc niepokojącą i jednocześnie przerażającą.
PS: ja dopuszczam jeszcze inną możliwość - dziewczyna jest starsza niż podaje - taki manewr z love island, gdzie zrobione ex-kurtyzany zaniżały wiek aby nie być łączone z osobami którymi były w przeszłości. Może sytuacja rodzinna Magdy była spaprana i z jakichś przyczyn z opóźnieniem skończyła podstawówkę, bo rocznikowo wiek pozornie pasuje do podawanego, ale nikt nie powiedział że