Wpis z mikrobloga

@WojtekZBombasu: zapiekła dupa, że usunąłeś mój komentarz ze swojego postu? Tak myślałem, że tak będzie. Jesteś przewidywalny jak rudy xD wielki kozak któremu wszystko wisi XD Widać właśnie XD

Prędzej czy później któryś cie sprzeda, zobaczymy czy będzie ci to wszystko "wisieć" jak z imienia i nazwiska będziesz ciśnięty jak rudy a Twoje socjal media i znajomi dowiedzą się co robiłeś, że "pitos sie zgadza"
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: Wystarczy z kulturą i nie wywalą Ci komenta. Mam już tyle zgłoszeń, że łeb pęka. Nie przejmuj się. Zawsze będziesz tym "złym", bo masz czelność napisać prawdziwe relacje:)
  • Odpowiedz
@WojtekZBombasu: Sławek jako największa złotówa szkolnej na pewno nie oddał Majorka za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) . To nagroda dla Ekoparówy za nadstawianie karku dla Rudego, dlatego tak usilnie reklamuje Wojtusia. A ty pewnie jesteś jakimś fararą czy innym przegrańcem który za kilka groszy się poniża
  • Odpowiedz
@Deathcult: było z kulturą, nawet grzecznie bo pisałem z i wielkich liter "Ci", "Tobie" co mi się nieczęsto zdarza ;)
A było mniej więcej to co napisałem powyżej tj. że prędzej czy później się wyda kim on jest z imienia i nazwiska i że wtedy zobaczymy, czy "ma dekli gdzieś i że go interesuje tylko to że pitos się zgadza". Zgrywa takiego kozaka bo jest anonimowy. Do czasu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz