Wpis z mikrobloga

wejdź np. na podany subreddit i się dowiesz. Ja też kojarzę to głównie z subredditu, ale w sumie do niczego mi to nie jest potrzebne w życiu :p


@Precypitat: Nie potrafię używać reddita, jego gui jest dla mnie okropne i nieintuicyjne. To raz. Dwa - szukałem już tam wyjaśnienia, ale nie znalazłem i zapytałem tutaj licząc na to, że ktoś mi objaśni wprost o co chodzi, ale widzę, że chyba byłem
@NaczelnyAgnostyk:

tłumacząc takie osoby w 90% o czym mówią to swoja seksualnośc a dla mnie nie jest to ciekawy typ człowieka którego chciałbym poznać w jakimkolwiek stopniu


Z jednej strony rozumiem twój sposób myślenia, ale z drugiej istnieje spora grupa LGBT, którzy po prostu mają złe wspomnienia z facetami hetero, nie czują się dobrze w ich towarzystwie, bo boją się, że to oni nie czują się dobrze w ich, ect. więc
Z jednej strony rozumiem twój sposób myślenia, ale z drugiej istnieje spora grupa LGBT, którzy po prostu mają złe wspomnienia z facetami hetero


@EvilToy: Aaaa. Ja miałem do czynienia tu w Polsce z osobami lgbt, przy czym opiszę właściwie ekskluzywnie T z wskazaniem na klimaty transwestytyzmu (femboi vibe, nigdy ftm), które wprost wyrażały nienawiść do hetero mężczyzn, pokazywały za każdym razem swoją unikalność i też była tam osoba, która się chwaliła