Wpis z mikrobloga

@Mjj48003: "Historia Polski bez mitów" to będzie takie tam klasyczne napierałowe pomniejszanie zasług i roli Polski, ale "Historia Francji bez mitów" to już będą rekordy w fikołkach bazując ile dotychczas przekłamań i manipulacji powiedział o tym kraju na swoim kanale.
  • Odpowiedz
@bkce: uwazam ze nalezy nam sie te 12 tomow. Koszty sa sprawa drugorzedna. Jestem w stanie poswiecic Piotrusia obie nerki. Nie mowcie ze nie chcielibyscie postawic doktorka miedzy Bartem i Jaro i trolowac caly #!$%@?, ze trzech wybitnych fachowcow xD
  • Odpowiedz
@Mjj48003: pomyslcie jakie mozliwosci daje fizyczna wersja:
- ustawic na 1 w empiku i cyknac fote
- zrobic review bombing na lubimyczytac
- peany pochwalne w recenzjach
- zalanie calego polskiego geostrategy powyzszymi

Przeciez to samograj! Zidane 98' France World Cup!
  • Odpowiedz
@bkce: Napierała podobno na kuchni pracował w hotelu gdzie bazę miała Brazylia. Od tamtego czasu na MŚ wszyscy biorą własne ekipy kucharzy.

@SzFajcarskiscyzor Brazylia z lat 94-02 to był dopiero samograj. Wielka gwiazda na każdej pozycji.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Argentyna w tym roku wygląda ciekawie. Patrząc na to co Le Celsio #!$%@?ł by pojechać i jak Dybała drze koty, może być ciekawie. Muszę znaleźć, podobno na Copa America Messi walnął przemówienie niczym Castro i poszli za ciosem.

I tak pewnie najpierw będę kibicował Polsce, potem Hiszpanii, a na końcu największej drużynie freaków. xD

Jeszcze tylko 2 tygodnie. xD

@SzFajcarskiscyzor: Czy ja wiem? xD
  • Odpowiedz
@bkce: Jak Polska już odpadnie to liczę na die Mannchaft z sympatii do Hansa Flicka i jego stoickiego spokoju podczas rozbijania rywali po 6:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czarny koń mundialu - Urugwaj z Valverde i Suarezem gryzącym w swoich ostatnich mistrzostwach nie tylko trawę, ale wszystko co się rusza xD
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Urugwaj, to już nie ten Urugwaj jakby powiedział Jerzy Władysław Engel.

Suarez, to już nie to. Araujo powinien się leczyć, a nie grać. Gimenez lubi mieć wahania formy no i jest loco. Muslera przegrywał rywalizację z Inaki Peną. Godin w lutym ma 37 lat. Cavani też kontuzjowany, a Darwin Nunez nie zachwyca. Obstawiam, że w tym roku nie pójdzie. Sorry man, choć zobaczymy.

Z całego serca polecam ten
b.....e - @Mjj48003: Urugwaj, to już nie ten Urugwaj jakby powiedział Jerzy Władysław...

źródło: comment_166837080111RT8nUpvywu0VDii0NaIv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bkce: chodzi o 3 rozne nazwiska, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak kazdy wie, Francja to najdalej wysuniety na polnoc kraj afryki xD zreszta, to nie ma znaczenia, bo Izrael i Kazachstan to nasze wschodnie rubieze. Chociaz ja sie uczylem innej geografii.

W kazdym razie licze na liczne incydenty w nadchodzacym mundialu. Pilka nozna przestala mnie interesowac w momencie kiedy odstawilem alkohol. Bez wyzwisk i
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Za te pieniądze 5 mln juz, 5 na 3 lata, 1 w zmiennych nie znalazłem nikogo, kogo darzyłbym sympatią i zgodził się na rolę jokera/zmiennik. Almeria, Elche, itp. Ogra się, a staty ma ładne.
  • Odpowiedz