Wpis z mikrobloga

Niektóre mireczki z #uk wiedzą o tym, niektóre nie, więc opiszę dla wszystkich.

Wczoraj spotkałem mireczka @rvek na evencie Asbiro Investors Sheffield.

To są takie spotkania, gdzie Polacy mieszkający w UK uczą się od siebie wzajemnie jak ̶p̶r̶z̶e̶j̶ą̶ć̶ ̶w̶i̶e̶l̶k̶ą̶ ̶b̶r̶y̶t̶a̶n̶i̶e̶ inwestować w nieruchomości na rynku brytyjskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na takie eventy obecnie przychodzi ponad 300 Polaków (a są jeszcze inne oddziały - w Milton Kaynes, Oxfordzie, Manchesterze, Bristolu itp.), większość z ludzi pojawiających się na nich ma własne firmy (jak nasz kolega elektryk) i lubują się w byciu wolnościowcami.

Jeśli ktoś ma otwartą głowę oraz jest chętny na dowiedzenie się jakie decyzje podejmować by w UK zarobić pieniądze (szczególnie na nieruchomościach) to polecam - lepszego miejsca nie znajdziecie :D

Ale cel mojego posta dzisiaj to coś więcej. Widzicie tę blondynę obok naszego kolegi mireczka?
To Paula. Modelka którą niektórzy mogą znać z reklam popularnej w #barnsley firmy Perfect Blinds (zajmującej się produkcją i dystrybucją "żaluzji" na miarę).

Paula poza byciem urodziwą dziewuchą jest też bardzo rozsądna. Studiowała psychologię i doszła do wniosku, że świetnym pomysłem będzie skupienie się na pomocy mężczyznom, gdyż uważa że jest to obecnie główny powód nieszczęścia w społeczeństwie, który odbija się również na kobietach - podkreśliła, że wielkim dowodem tego nieszczęścia jest to że 75% wszystkich samobójstw stanowią mężczyźni. Bardzo polubiła #jordanpeterson i będzie chciała pomóc facetom w odnalezieniu siebie.

Dlatego też poprosiłem ją o jakiś kontakt bym mógł tym co chcą wyjść z #przegryw zagadać do niej. Spokojnie, razem z kolegą mireczkiem przygotowaliśmy ją na zalew benisów, co skwitowała, że w sumie to spodziewa się - w końcu to faceci z problemami będą do niej pisać.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest też świadoma #blackpill i innych więc możecie szczerze z nią porozmawiać - a jeśli chcielibyście ją poznać osobiście to niemal zawsze pojawia się na spotkaniach Asbiro Sheffield więc będzie okazja porozmawiać, a nawet zrobić sobie fotkę.

Ten mail to: mynewtherapist1@gmail.com

Mam nadzieję, że wam pomoże!

Z fartem mireczki i miłej niedzieli!

#wygryw #pokazmorde #emigracja #psychologia
sorek - Niektóre mireczki z #uk wiedzą o tym, niektóre nie, więc opiszę dla wszystkic...

źródło: comment_1668346711wKLgve52vsVp2Tv2scAV1B.jpg

Pobierz
  • 42
to jest promocja jakiegos gowna inwestycyjnego poprzez wykorzystanie spermiarzy?


@veertout: na asbiro raczej nikt nikomu nic nie chce "sprzedać" bo tam przychodzi się po to by najwyżej "kupić" czyjeś usługi - to bardziej post dla tych co chcą wyjść z pracy w magazynie i zacząć odkładać na swoją przyszłość, bo jest sporo mireczków, których spotkałem na tych spotkaniach nie tylko ten z posta.

Natomiast to co oferuje Paula uważam że może
chodzi na te eventy żeby sobie znaleźć bogatego bolca


@Viton99: akat Paula już ma faceta odkąd ją znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona tam jest hostessą i jest to jej praca, bo jest świadoma swojego ciała, ale na tyle rozsądna by wiedzieć że nie może na tym całego swojego życia opierać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej nie należy do takich płytkich osób -
@sorek: safe space? Jakby mnie wkleili na ten obrazek to wyglądało by jakby sobie robili zdjęcie w zoo z ogrem. Po za tym w takiej dużej grupie pewnie od razu miałbym mdłości i przyszła by biegunka. Przez lata się próbowałem leczyć ale tylko zdarli ze mnie pieniądze bo tym kraju nie istnieje opieka psychiatryczna.

Ludzie z tego obrazka nigdy nie zrozumieją czym jest prawdziwy przegryw i będą wciskać kołczowe #!$%@?.
Skończyłem w tym roku 25 lat i wiem że już jest po mnie, ale stałem się już obojętny na to.

@EndThis: przykro mi miras, ale jedyna opcja to się nie poddawać. Trzymam kciuki za Ciebie byś odnalazł coś co w swoim życiu Ci pomoże.