Wpis z mikrobloga

#chwalesie #krwiodawstwo #rckik #krew

Ze sporym opóźnieniem najwyższa pora zrobić #pokapake od @BarylkaKrwi #barylkakrwi, miałem szczęście i zostałem wylosowany w ostatnim losowaniu paczek. Paczucha była wypełniona po brzeg gadżetami za co bardzo dziękuję organizatorom i sponsorom.
Z najfajniejszych to teraz mogę pić sobie kapuczine w kubeczku Wykopowym albo jechać do pracy z workiem z logo wykopu co wzbudza odrobinę zazdro ale tylko dla tych co wiedzą co to jest.
Przyjemnie się trafiło, że akurat paczka trafiła do mnie kilka dni przed moimi urodzinam co nadało jej dodatkowego znaczenia.
Dzięki wielkie również za skarpetki od @Sox-in-the-Box trzeba przyznać, że robicie skarpetki bardzo fajnej jakości, jest to jeden z fajniejszych prezentów w paczce.
Od #pkpintercity wpadł mały termosik a od @Kwasny_konfident klasycznie paczka krwinek w formie żelkowej i zniżka. Przyjemny pomysł, że kod do zniżki jest na tej małej paczuszce zamiast samego kodu :D
Nie wiem kto wrzucił do paczkuchy mały breloczek z proszkiem fluorescencjnym takie małe a cieszy.

Jeszcze raz dzięki wszystkim zaangażowanym w projekt oraz w paczuchy.
PawMad - #chwalesie #krwiodawstwo #rckik #krew 

Ze sporym opóźnieniem najwyższa po...

źródło: comment_1668346527XMmjChpZpUUCOvvkp7CpTy.jpg

Pobierz
  • 6
@PawMad no weź przestań, sam spieprzyłem mocno sprawę i nie dałem żadnych wizytówek to teraz mam anonimowość :p

A fiolki osobiście uwielbiam - minimalizm który cieszy i świeci czyli to co lubię najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)