Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu bucha, palilem raz sative, zajebiscie wszyscy smiechawa. Ale #!$%@? zawsze kazdy pali tą zamulajaca gowno indice. Rozumiem ze indica jest bardziej oplacalna, ale nie lepiej doplacic i ogarnac sative? Jeszcze nie wiem czy na mnie to tak dziala czy na wszystkich ze obraz klatkuje xD za kazdym razem jak komus mowie ze nie pale tego bo na mnie to #!$%@? dziala to takie #!$%@? typowego marihuanisty jak z tego mema ze dawaj bo chemola paliles ja mam czyste zobacz mordeczko nawet meszek ma rozne sa XDD Lacznie palilem z 10 razy i tylko ta sativka to kozak byla wiec nie rozumiem fenomenu palenia tego gowna zamulajacego, w ogole przebywanie z kims kto jest pod tego wplywem juz jest denerwujace jak jestes trzezwy,a wiekszosc jak juz pali u mnie to dzien w dzien od 5 lat ale nie sa uzaleznieni. #narkotykizawszespoko
  • 10
@cowboy9wer9wesd: Wszystko zależy co chcesz osiągnąć paleniem, sam jestem bardziej fanem sativy ale czasem są takie dni że zapale indice aby właśnie się zamulić, oczyścić i pójść spać. Jeśli chodzi o to że większość pali indice to dlatego że rynek sam chce mocniejszych wrażeń a dilerzy rzucają dla zysku.