Wpis z mikrobloga

Na tych livach widac jacy widzowie sa #!$%@? xd Nawet w spokoju ci ludzie nie sa w stanie wyjsc sie przejsc po miescie bo co 30s podchodzi kolejna grupka osob po zdjecie i tak cale twoje wyjscie polega na robieniu za malpe w cyrku z ktora sobie robia zdjecia jeden po drugim. Koszmar #!$%@? xd podziwiam ich za cierpliwosc. Dajcie tym ludziom zyc..
#famemma #twitch
  • 17
@corryand: ja jakbym już miał hipotetycznie sobie z kimś zrobić fotę to bym podbił, zrobił fotę i #!$%@?ł a nie się wcinał między wódkę a zakąskę w jakąś krindżową gadkę. Zrobić sobie szybką fotkę to jeszcze pół biedy, chociaż ja nie rozumiem potrzeby robienia sobie fotek z influenserami, ale wchodzenie jeszcze w jakąś rozmowę która się ni #!$%@? nie klei to już inny poziom żenady.
@notorycznydebiutancik: a to już jest totalnie z #!$%@? argument "ZA TAKIE PIENIĄDZE...". A za milion zlotych zjadłbyś kilogram ludzkiego gówna? mordo za taki hajs to sobie mieszkanie można kupić a to tylko kilka kęsów kału.
Nie wszystko można przeliczyć na pieniądze.
@notorycznydebiutancik: no wlasnie nie bardzo.. fajnie dawac cos widzom typu czeste filmy, relacje czy wielogodzinne live kiedy tobie samemu odpowiada ale nie miec za grosz spokoju i nie moc nigdzie publicznie wyjsc to jwst ciezkie i meczace xd zwlaszcza jak idziesz na jakis spacer z dziewczyna wieczorny a tu co sekunde stop. #!$%@? mnie chyba po 10minutach i mialbym dosyc wychodzenia z domu xd Mysle ze jak ktos jest influ na
@corryand: Pamiętaj, że większość osób decydujących się na bycie osobą publiczną, robi to między innymi dla sławy, popularności. Zatem jeśli nie jest to jakaś prywatna sytuacja (np. jedzenie), to osoba publiczna najczęściej łechta sobie ego tym, że random podbija i kulturalnie prosi o zdjęcie/zbija piątkę.
@Dostaje_raka_na_YouTube: no randka czy wyjscie z kumplami jest w sumie dla mnie taka sama prywatnoscia jak jedzenie. Co innego jak ktos sam lezie i szuka czegos do roboty zeby cos sie dzialo a nie sa tak jakby na podwojnej randce a widzowie potrafia wlaczyc strim i leciec na nimi patrzac gdzie w tej chwili sa zeby zrobic sobie zdjecie albo podac reke xD to jest juz chore..
I to podawanie brudnych
@corryand: Randka czy wyjście z kumplami jest sytuacją prywatną jeśli...nie robisz z tego publicznego contentu. Przecież gdyby Medusa chciał, to by wyszedł z Klaudią i Dubielem bez kamery na Wawkę. Nie chce, robi to świadomie i wie, jakie są tego konsekwencje. Warszawa to nie Nowy Jork i znaleźć kogoś jest łatwiutko.
@Dostaje_raka_na_YouTube: no nie musi to prawda. Ale jednak chce robic jakis content a tu sie nawet nie da nic zrobic ani powiedziec przez co chwile podchodzacych ludzi. Mnie meczy samo ogladanie tego a co dopiero jakbym byl na ich miejscu to bym tylko uciekal w miejsca gdzie ludzie nie maja dostepu xd
Dziwie sie, ze jeszcze do restauracji nie wchodza jak zobacza ze gdzies siedza by przerwac randke/ jedzenieby zrobic fote
@corryand: Bo czują, że jak ktoś siedzi przy stoliku, to jest to bardziej prywatna sytuacja. Podobnie bym czuł. Robiąc content IRL z taką popularnością na mieście, liczysz się z tym, że będą podchodzili i tyle. Mógł zostać w domu i grać w FIFĘ, mógł wyjść na miasto bez kamery. Wybrał inną opcję i nie widzę powodów do użalania się. Aktor czy muzyk też świadomie wybiera swój zawód wiedząc, że jego praca
@Dostaje_raka_na_YouTube: i zobacz na miny Dubiela czy Natsu po nich widac ze ich #!$%@? strzela i maja dosc ale staraja sie zachowac pozory xd


@corryand: nie rozumiem co mają na celu te absurdalne rozkminy, Dubiel et consortes decydują się robić publiczny cyrk ze swojego życia, nikt ich do tego nie zmusza, może są za głupi żeby rozumieć konsekwencje, o czym mówił niedawno m.in. Pasut, że youtuberzy i streamerzy chcieliby tylko