Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie rozumiem dlaczego sugerujecie że Szafa nadużywa alkoholu. Według mnie jest bardzo rozsądny w piciu i pije tylko okazjonalnie i krótko. A Wy tutaj na tagu robicie z niego alkoholika. Boli wszystkich że Marcin to człowiek sukcesu, że pracując ciężko i zagłębiając się w zaawansowane technologie informatyczne i elektroniczne zarobił pieniądze. Które i tak nie są jakieś strasznie duże względem multimilionerów. Ale powinniśmy podziwiać go i życzyć mu sukcesów dalszych i dużo zdrowia a nie wyżywać się bo raz na ruski rok wypije sobie piwko. Szafa jest super, jest w porządku wobec widzów, a czepianie się o jakieś szczegóły czy drobnostki to trzeba na prawdę być okrutnym człowiekiem. Szafa to jest gość. Ja lubię Marcina. #teammocnyvlog #muremzaszafa
#mocnyvlog
  • 16
Najgorsze jest to że uważacie to za bajt, scam co napisałem. A ja mówię na poważnie. Nawet miałem okazję na żywo rozmawiać z Marcinem. Marcin zna się na technologii zarówno sieciowej, jak i elektronicznej. Swoją wiedzę wykorzystywał prężnie i próbował osiągnąć sukces i na różnych polach mu się udało. Może nie zrobił najpopularniejszych portali Internetowych o których tutaj na wątku mowa. Ale na innym polu mu się udało i należało by docenić
@modrih: Zrób sobie prosty test, spróbuj nie pić żadnego alkoholu przez tydzień, jeżeli w tym czasie będziesz odczuwał silną potrzebę napicia się to znaczy że masz problem.