Wpis z mikrobloga

Wgrałem hen do ps3. Potem webmana, irismana I mmcm, chciałem popiracic i pograć w gry ściągnięte z internetuf. No i działa mi tylko minecraft i gta sa. Z tym że minecraft odpalany normalnie z folderu games, gta musiałem najpierw wrzucić do games a potem prze konwertować na ISO. Crysis mam w iso (zrobionym na konsoli) i w folderze games, przy próbie ładowania albo się konsola restartuje, albo wywala error 80010017. Mam też gow 2 w 1 czyli 1 i 2 gra ładuje się tylko do ekranu wyboru gry a potem czarny ekran i zawias.
Czy może ktoś z tym walczył i wie jak mi pomóc?

#playstation #ps3 #piractwo #piratujo #konsole
  • 4
@unxtres: używaj po prostu pkgi nopaystation. Zaoszczedzisz sobie zachodu i nie będziesz użerał się z tym gównem. Poza tym nie wszystkei piraty działają ,niektóre po prostu zwracają jakieś błędy i tyle, nie będą działać.
@adrjenq: Źle się wyraziłem, pisząc:

Crysis mam w iso (zrobionym na konsoli) i w folderze games
Miałem na myśli że ISO jest w folderze PS3ISO i do tego rozpakowany obraz w folderze GAMES i żadna nie chce ruszyć.

Ale olać zacząłem instalować poprzez pkg jak polecił kolega @Xardin i jak narazie wszystkie gry które zainstalowałem działają.

Kurde szkoda, że z tą konsolą nie jest jak z PSX albo PS2 gdzie wystrarczyło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unxtres: jest tylko jeden warunek do spełnienia czy można zrobic jailbreaka. Jak konsola fabrycznie była na sofcie wyższym niż 3.55 to tylko HEN
Jezeli była na niższym to masz full cfw i dużo lepszą stabilność przy zabawie z backupami.