Wpis z mikrobloga

@RafDan: bez sensu zestawienie z filipkiem. Fabijanski jest 15cm wyższy, waży pewnie też przynajmniej 15kg więcej, za duży mismatch pod względem warunków fizycznych i po co w ogóle mieliby ze sobą walczyć? Dostanie rapera który albo jeszcze nie walczył, albo walczył maksymalnie raz i jest o podobnych gabarytach. Z tych co walczyli najlepiej pasuje smolasty, ewentualnie sarius.
Fabijanski jest 15cm wyższy, waży pewnie też przynajmniej 15kg więcej, za duży mismatch pod względem warunków fizycznych i po co w ogóle mieliby ze sobą walczyć?


@gsl7: Stary, ale o czym Ty gadasz? Tobie sie FAME i freaky pomylily z KSW albo UFC. Tu nikogo nie obchodzi poziom sportowy i dopasowanie sama walka jest na drugim planie, liczy sie show.

Sarius i Smolasty beda siedziec jak na stypie, i gadac o
@RafDan: ja nie widze po prostu żadnej logiki ani pod kątem dymów ani pod kątem walki żeby zestawiać fabijańskiego z filipkiem. Nie ma tu żadnego konfliktu, filipek jest #!$%@? zadymiarzem, jedyne co poddymiał to z upośledzonym darem lwem który wykrzyczał sobie sztuczny konflikt na twitterze. Ja podaje propozycje na podstawie tego co mówi fabijanski - że będzie to raper. I podaje jedyne sensowne propozycje. Równie dobrze może to być raper który
ja nie widze po prostu żadnej logiki ani pod kątem dymów ani pod kątem walki żeby zestawiać fabijańskiego z filipkiem. Nie ma tu żadnego konfliktu,


@gsl7: A jaki jest konflikt Fabijanskiego ze smola albo sariusem? Zaden. A gdzie jest wieksza opcja dymu, z Filipkiem ktory wlasnie mial flame wary z daro lwem, czy ze smola albo sariusem?

Do tego filipek to kumpel Que co daje kolejna opcje dymu. Jezeli bedzie to
@RafDan: no walka z smolastym czy sariusem to też #!$%@? i stypiarskie opcje moim zdaniem, ale jedyne które mi przychodziły na myśl z puli aktualnych zawodników fame spełniających warunek bycia raperem i nie mających jakiegoś dużego przebiegu w fame. Ja rozumiem dymy dymami ale fakt jest taki, że na fame rzadko się zestawia ze sobą debiutanta z kimś kto ma już kilka walk, no chyba że jest pomiędzy nimi jakiś duży