Wpis z mikrobloga

@calka-rekurencyjna jak ma być ciepło to nic innego nie znajdziesz, cenowo za tydzień z all myślę że koło 2100 minimum trzeba dać i to będzie dobra oferta (też wiadomo zależy jaki standard). Może jeszcze Madera.
@SupreminTHC: a jaka jest temperatura? Da radę się kąpać w tych ich podgrzewanych basenach? Ja jestem zmarzluchem i się zastanawiam czy skorzystam co z tych basenów.. . No i jeszcze pytanie. Na sam początek Fuerta będzie ok? Czy lepsza Teneryfa? Bardzo będzie wiać? Gdzie mniej?
@calka-rekurencyjna ja byłem w styczniu na fuercie i było spoko, wiało ale tam zawsze wieje, byly dni na krótkie spodnie i leżenie na plaży ale ocean zimny. Na koniec przyszła kalima (burza piaskowa) i pogoda się zepsuła więc też loteria
@calka-rekurencyjna Fuerteventura jest podobno dla koneserów, można się do wysp Kanaryjskich zrazić, ja drugi raz nie pojadę ale inne wyspy z ciekawości zwiedze. Podobno najlepiej w sezonie zimowym gran Canaria albo południe Teneryfy, cenowo jednak najtaniej fuerta, potem Lanzarote
@swinka_morska: no może i masz racje i jest to jakieś rozwiazanie ale mąż bardzo chce z biura jechać bo jemu się marzy all inclusive ze będzie z brzuchem do góry leżeć. Tylko ze takie oferty i wysoki standard jest mega drogi plus nie wiem czy mi temperatura będzie odpowiadać więc szkoda mi wywalić z 14 tyś zł za ta wycieczkę bo liczę ze 6 tyś za 11 dni plus wycieczki fakultatywne..