Wpis z mikrobloga

Nie obchodzą mnie wasze ukraińskie problemy, oby nie przekroczyły Bugu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@brusilow12: niestety to nasze - w Polsce sporo mamy takich różnych bezkrytycznych mendrkuf/dziwolnoguf.
ale ponieważ mamy też takich dzielnych wojowników jak Ty, to napewno będziemy niedługo tak wspaniali jak to Piłsudski mawiał.
  • Odpowiedz
@cieciowy: No cóż naród wspaniały, a ludzie tacy jak ty doskonale wpisują się w dalszą część jego wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡ ͜ʖ ͡)


@brusilow12: na szczęście jak tylko wuja putler do Ciebie przyjedzie, to mi pomożesz zrozumieć moje błędy i wypaczenia.
  • Odpowiedz
@cieciowy: Argument o Putinie pod Warszawą jest nieaktualny, wymyśl coś nowego, ale zachowaj to dla siebie i mnie nie wołaj bo nie mam ochoty na wysrywy jakiegoś saszki spod Drohobycza xD
  • Odpowiedz
@cieciowy: Argument o Putinie pod Warszawą jest nieaktualny, wymyśl coś nowego, ale zachowaj to dla siebie i mnie nie wołaj bo nie mam ochoty na wysrywy jakiegoś saszki spod Drohobycza xD


@cieciowy: zesra się a nie przyjedzie onuco.

@brusilow12:
@marcinpodlas8:
a to Wy nie od Gzegoza Downa albo od Januszka? to od kogo Wy? xD
  • Odpowiedz
@cieciowy: A ty troll od komika? W sumie wypisujesz takie brednie, że możesz zaistnieć na jakiejś podrzędnej scenie w lwowskiej spelunie jako komik II xD( ͡ ͜ʖ ͡)


@brusilow12: nie pomyślałem o tym. ale może z Tobą w duecie - poziom bredni zbliżony, to się zgramy.
może we dwóch skoczymy do Lwowa a potem do Twojej Matuszki jakiegoś miasta.
  • Odpowiedz
@cieciowy: Moją ojczyzną jest Polska w której gieroju żyjesz xD Btw parafrazując pewną scenę z polskiej komedii - nie chciałbym z tobą ubić muchy w kiblu, a co dopiero gdzieś jechać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@cieciowy: Moją ojczyzną jest Polska w której gieroju żyjesz xD Btw parafrazując pewną scenę z polskiej komedii - nie chciałbym z tobą ubić muchy w kiblu, a co dopiero gdzieś jechać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@brusilow12: robisz się prostacki. przyzwyczaiłem się - wkońcu jesteśmy Polakami i wiemy, że pseudopatrioci z dużym
  • Odpowiedz
@cieciowy: Ej patrioto ukraiński, podszkol język polski xD


@brusilow12: ależ mnie złapałeś. szok. ja Ci nie wyciągam typowej dla prawicowych szurów ciągoty do ruskich nazw jak np. "brusilow12". 12! zobacz jakie to oryginalne xD
  • Odpowiedz
Uuuu serio chce ci się zgłaszać wszystkie nieprzychylne komentarze na temat twojego idola Stefana B.??? Aż tak boli cię jego szkalowanie ukrze


@brusilow12: to było za jednego posta - generalizowanie opinii na cały naród.
możemy sobie dopiekać i nawet wymyślać wycieczki osobiste. ale nie przystoi cywilizowanemu człowiekowi takie zachowanie jak Ty pokazałeś. szargasz tym imię Narodu Polskiego.
tylko tyle i aż tyle.

raz jeszcze - dobranoc.
  • Odpowiedz
@cieciowy:

szargasz tym imię Narodu Polskiego


O szarganiu pisze obrońca morderców tysięcy polskich kobiet i dzieci, jak ci nie wstyd wypisywać takie bzdury! Teraz już mam 100% żeś ukr z ciągotami do czerwono-czarnych barw!
  • Odpowiedz
O szarganiu pisze obrońca morderców tysięcy polskich kobiet i dzieci, jak ci nie wstyd wypisywać takie bzdury! Teraz już mam 100% żeś ukr z ciągotami do czerwono-czarnych barw!


@brusilow12: przecież ja nikogo nie bronię. zbrodnie na Wołyniu są doskonale znane i nie da się ich zapomnieć.

zaczyna Ci piana cieknąć kolego "Polaku" i mi wciskasz rzeczy których nie popełniłem.
to typowe dla nas Polaków (sam tak miewam) - więc przynajmniej wiem,
  • Odpowiedz