Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze wrażenia po tegorocznym Mayday?
Smigam tam co roku od 2008 z przerwa pandemiczna i zeszłym rokiem kiedy rodzil mi się syn. Nie widzę postępu a raczej regres. Kompletnie nudny lineup, brak headlinera. Jak zawsze Klaudia na koniec, wszystko takie żywsze na koniec.Kwoty za bilet też ostro poszły w górę. 20pln za ten sik 3% jak w cocomo.Brak 3ciej sceny, cóż zdarzą się. Wkurza mnie tylko to,że jedyną informacja była na Facebooku. Czy jest jakiś obligatoryjny obowiązek posiadania tego gówna? Gdyby nie znajomi to bym nawet nie wiedział. Jedyny secik na którym się dobrze bawiłem to Dj Rush
Jakie są wasze wrażenia i opinie?
#mayday #techno #impreza
  • 10
@Gasikfps na Instagramie też pisali o 2 scenach, no i na branżowych portalach. Co do sceny i oprawy w porównaniu do zeszłego roku na plus. Nagłośnienie jak dla mnie nie do końca dobrze ustawione wg mnie, na środku płyty było słychać samo dudnienie. Towarzystwo i klimat na plus, jak co roku na mayday.
@Gasikfps a widzisz, każdy jednak inaczej, dla mnie akurat dj rush i Klaudia to najgorsze sety z tych na dużej scenie, rąbanina bez ładu i składu, na Klaudii nawet nie wysiedziałabym do końca. Tak poza tym mi się podobało, tylko chyba ich #!$%@?ło z cenami biletów i napojów, aż się boje co będzie za rok, mała woda za 30 zł pewnie.
Wizualizacje super, dużo lepiej niż w poprzednich latach.
  • 0
@fuechsinn przecież to była najnudniejsza scena jakie były. Postawili parę karo na przodzie i tyle. Kiedyś to takie piękne prostokątny latały góra dół pod sufitem. Kiedyś się czekało na membersow żeby uruchomili lasery a teraz jak leci. Ta impreza imo jedzie już na reputacji. Szkoda, wszystko się rozwija sunrise idzie ostro do przodu, twierdza Wisłoujście leci do przodu a w tym spodku nic się nie zmienia.
@open-alpha miały być 3 sceny, ale okazało się, że jest jakiś problem z sufitem na sali gimnastycznej, którą wyłączyli z użytku do rozwiązania sprawy, dlatego w tym roku upchali wszystko na dwóch scenach, dla mnie i nawet lepiej bo mniej chodzenia, oraz zawsze był ścisk na Black boxie i duchota.