Wpis z mikrobloga

@zeidarusek: no Natsu dziewczyna Dubiela i Ula wspollokatorka i dziewczyna Dla Pieniedzy.
@ziko100: no tak sie sklada, ze caly dzien bylem ze znajomymi poza domem i na marszu i w restauracji i wieczorami chce tez fajnie, chillowo spedzic czas i taki strim jest dla mnie czyms zajebistym.
@corryand: ja dzis chwile ogladalem no i troche #!$%@? zenada XD dubiel nie potrafi obrać cebuli, jedyne o czym oni rozmawiają to influenserstwo, troche nie mój świat. Szczerze bardziej interesujace były dla mnie streamy medusy z backstage fame. Wychodzi na tych streamach czasem też buractwo i dziecinność dubiela jak się na coś wkurzy i zaczyna jęczeć i tupać nóżką jak dziecko
@gsl7: a mi sie wydaje ze Dubiel to pod publiczke udaje, ze nie umie albo po to by za niego zrobila to Natsu xD Najlepsza metoda, zeby czegos nie robic lub ktos nie chcial bys to robil to udawaj ze nie umiesz albo #!$%@? to calkowicie haha xd Tu az mi sie jej pierwszy raz troche szkoda zrobilo jak wszyscy sie bawili a on ją do garów zagonil xd