Wpis z mikrobloga

Hej wędkarskie mirki. Widzieliście podwyżki PZW na nowy rok? To jakieś #!$%@?. W 2 lata wzrost praktycznie dwukrotny składek. Jak tak dalej pójdzie za rok będzie tysiac złotych xd hlehle.
Jest jakaś petycja o rozwiązanie tego gówna i stworzenie czegoś innego?
#wedkarstwo #pzw
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@hasek34 podobno od nowego roku koło 500. U mnie na prywatnym 30. I to całkiem dobrym. 290 rocznie. I to takie stawy sam dębina poznan debiec. Fajne urokliwe miejsce. Waham się... chociaż szkoda bo w tym roku kupiłem łódkę a tam nie można łódka chyba
  • Odpowiedz
@Simfecstio: dębina kumpel kupił był 3 razy trochę patologia tam. wy w poznaniu macie troche lipe z sinikami spalinowymi.

u mnie wisła mozesz jechac na caly dzien zlapac solo 30 boleni i sie odlowic. komercja to sam karp i kult karpia w polsce pojedyncze komercje z drapieznikami a do tego teraz cena paliwa zeby jezdzic po polsce co 3 weekend
  • Odpowiedz
  • 0
@hasek34 nie no po co jeździć. Debine mam pod domem prawie. Ale tam właśnie karpie i sandacze niby. Szczupaki pewno też. Dlaczego patologia? W sensie tam raczej jest tak bardzo pozadnie i nawet jak podczas łowienia masz syf na stanowisku to słabo. Ja mam elektryczny ale na warcie tyłu boleni to nie złowię xd
  • Odpowiedz
  • 0
@klefonafide oby. Oby to było dla wyższego celu. Bo to mega irytujące. A jak znieśli zniżki dla emerytów to już w ogóle będzie bunt. A emeryci to największy rak. Biorą absolutnie wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@jedyny_wolny_login zależy jaka woda. W dużych miastach i okolicach ludzi dużo. Ale to nie jest argument żeby cena odsiewać ludzi. Często woda ma tylko kilka miejsc do wędkowania. Lokalsi powinni bardziej dbać o dostep do wody. Miejsc będzie więcej;) a poza miastem to sporo wolnych miejsc.
  • Odpowiedz