Wpis z mikrobloga

@Milsz17: Paradoks narodowego tłuka - niby "#!$%@?ć Putina", ale zarazem robimy wszystko czego oczekuje rosyjska propaganda. Ruscy propagandyści dostali to czego potrzebowali.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a ty nie chcesz się z nimi bić?


@Kaczypawlak: Nie jestem troglodytą by bić ludzi, z którymi się nie zgadzam. Ja wiem, że możesz mieć trochę inne standardy, ale zluzuj majty xD

Towarzystwo na twoim poziomie w sumie, ba nawet może wyższy poziom mają


@Kaczypawlak: W sensie że k0nfederaci i nar0dowcy? Przecież to twoi ulubieńcy. Co to za fikołek? xD
  • Odpowiedz
Nie jestem troglodytą by bić ludzi, z którymi się nie zgadzam. Ja wiem, że możesz mieć trochę inne standardy, ale zluzuj majty xD


@Kryspin013: ale jakby się sami bili to byś się cieszył¯\_(ツ)_/¯

W sensie że k0nfederaci i nar0dowcy? Przecież to twoi ulubieńcy. Co to za fikołek? xD


@Kryspin013: ta ulubieńcy, ale ty masz nasrane we łbie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: Nacjonaliści np: autonomy i szturmowcy używają celtyka i nie mają problemów żeby łamać nazioli teleskopami. Żeby porównywać celtyk do swastyki itp trzeba być kompletnym idiotą i tyle w temacie. Większość wykopków wspiera pułk azov gdzie drugi ma swastykę wydziaraną. Taka hipokryzja wykopków
  • Odpowiedz
Paradoks narodowego tłuka - niby "#!$%@?ć Putina", ale zarazem robimy wszystko czego oczekuje rosyjska propaganda. Ruscy propagandyści dostali to czego potrzebowali.

@Tremade: Rosyjska propaganda oczekuje wewnętrznych konfliktów i podzielonego społeczeństwa, a nikt tego planu nie realizuje lepiej niż lewactwo.
  • Odpowiedz
@fflou: dla normalnych ludzi z zewnątrz wszystko to jest jednym patologicznym środowiskiem roleplayującym faszystów i ich wewnętrzne przepychanki znaczą tyle co SS kontra SA. Krzyż celtycki = nacjololo, skinhead, naziol, odpad społeczny. Noszenie tego w Polsce to zdrada
  • Odpowiedz