Wpis z mikrobloga

@NH35: cóż, składa się, że ja akurat również jestem podwykonawcą dla znanych firm i mam taką opinie, jaką napisałem. Może w tych dwóch firmach, o których piszesz dają ten sam sprzęt nie wiem, to byłoby dziwne, serwis tak samo raczej każda firma ma inny, jedni działają 24h/7 jedni np. tylko do 20, kolejna różnica, jest multum zalezności a infra to tylko jedna z nich.
@GoracyDelfin: Jak zasada dzialania? Przeciez doslownie OLT-y sa te same, w sytuacji jak Orange wydzierzawia dostep T-mobile czy oni obydwie firmy dzierzawia dostep od Inea, Nexery czy Taurona. Gdzie tu ma byc roznica skoro to nie T-Mobile (lub Orange w drugiej sytuacji) nie maja zadnego wplywu na sprzet ktory zbiera ruch od wielu klientow?
@krzywy_kanister: doskonale wiem jak to wszystko działa, tylko ty mnie nie rozumiesz, załóżmy jest operator A który daje każdemu klientowi sprzęt marki Huawei, i operator B który daje sprzęty marki Arris, oba sprzęty mimo że zasade działania mają taką samą, są różne, tylko o tym mówie, każdy jest innej jakości, są po prostu są inne. I do tego pije.
@GoracyDelfin: no tak ja nie rozumiem skoro mylisz pojecia i zle opisujesz architekture, zastanow sie co napisales i o czym rozmawiamy bo jak narazie opisujesz sytuacje o ktorej nikt tutaj nie pisal. jakbys pisal o sytuacji gdzie tmobile oferuje komus wlasny swiatlowod a poza uzytkownikami biznesownymi (czyli tutaj nie ma mowy o gpon) nie ma gdziekolwiek w Polsce miejsca.
@krzywy_kanister: Hm? Chłopie, ale czego nie rozumiem, mówisz mi, że opisuje sytuacje, o której nikt tutaj nie pisał, spoko? Ale kto pytał? Rozmawiałem z gościem o różnicach, poza głównym tematem, a ty się wpie*dalasz i myślisz, że wiesz wszystko, bo siedzisz na tagu i robisz za wykopowego mądrale.

Czytaj ze zrozumieniem, ja nie mowie o tym, czyj ma być kabel, tylko o tym co poza nim się różni, pomiędzy danymi operatorami,