Wpis z mikrobloga

Witam wszystkch, jestem nowy i chcialbym zapytac o linie do cccam, mam mozliwosc zakupu linii z karty fizycznej za 25zl na miesiac, sprawdzony sprzedawca, ale tez sa linie na ali za 20 zl na rok.. w czym roznica i co oplaca sie bardziej brac? Dodam ze telewizji uzywam na codzien i zalezy mi na tym zeby chodzila bez zadnych przerw :)
#cccam
  • 19
@nwehgh5k: nie zacina sie? mi chodzi sie o stabilna telewizje, bo rodzice beda uzywac jej, a mnie moze nie byc w domu akurat i zeby sie nie wylaczyla, ze nie bedzie sie dalo ogladac..

a co sadzicie o fizycznych za taka kwote? oplaca sie to w ogole?
@Hehwjqieuhd811: Po prostu bez fizycznych kart o różnych porach potrafią nie działać różne kanały. Kiedy które to już loteria weź sobie test bez fizycznych i sprawdź czy Ci to nie przeszkadza ogólnie ścinanie co kilka minut = nie działa więc tych kanałów może być sporo szczególnie rano. Jeśli weźmiesz z fizycznych kart od kogoś tam pod żadnym pozorem nie rób mu wpłat ze swojego konta blika itp. Tylko poczta z wyssanymi
@Hehwjqieuhd811: taki gościu z fizycznymi kartami to jest bardziej ścigany.... A z Ali jak to Ali korzystają z cache ex więc można napisać że to jest pośrednik... A po 2 bardziej bezpieczny sposób.... Dawca oraz odbiorca podlega karze grzywny....