Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nitrochaser: Nie. 4 ma dobrze zrobiona natywna rozdzielczosc, a 5 ma #!$%@? skalowanie otoczenia. 4 ma stary, dobry system hdr gdzie mozesz dostosowac black level. 5 korzysta z gownianych ustawien xboxa. Mapa w 5 jest nudna, a dzungla brzydka. 4 ma lepsza fizyke jazdy. W 5 przekonbinowali i zepsuli. Sciezka dzwiekowa 5 to porazka i nawet wrzucili teraz po czasie odesze do ekranu startowego z 4 (dzwiekowa kapitulacja) i dodali nowa
@NielegalneKretowisko: nad graficznymi usterkami się nie będę rozprawiał, bo gram na PC i nie odczułem niedogodności
mapa to w sumie kwestia gustu, ale na pewno lepiej mi się jeździ po prawej stronie
soundtracku w sumie nie komentuje, bo FH nigdy nie będzie NFSem, ograniczam się do stacji z muzyką klasyczną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nitrochaser: Forza 5 wyglada strasznie gownianie na oledzie, bo nie mozna dostosowac black levelu, a sa tez problemy z czernia przez wlaczony vrr. Teraz juz jest to zredukowane prawie do minimum i teoretycznie mozna grac, ale ja dalej widze problem. W 4 dostosowujesz black level recznie do swojej matrycy. Na oledzie musisz zejsc ze standardowej jasnosci 50 az do 35-25, zeby bylo dobrze. W 5 nic nie mozesz zrobic, a gra