Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały przewiezione przez @zaorski . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że potrafi zrobić tak że rynek będzie szedł w stronę gdzie @zaorski wskazuje. Raz brałem longi, na presalu po 0.65$ a pozniej po 1$ i dokładałem co przyniosłem z roboty, miały być zarobki. Brałem to za pieniądze które miały iść na wymarzoną siódeme. Znajomy kupił polskie akcje, a inny kupił spółki technologiczne z ameryki, obaj są grubo w stratach, po jakies 50%. Ja sie dałem nagonić zaorskiemu. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 250 tys do przodu, mimo ze bessa na wszystkich rynkach a krypto zdycha.. A teraz do sedna poszukuję osób które dały się namówić zaorskiemu tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nich na pw... Będę szykował podziękowanie zbiorowe, dla najelpszego spekulanta w Polsce... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do podziękowania tym lepiej...

#gielda
#zaorski
#afera
#bigshortbets
Pobierz Lomoijj - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały przewiezione przez @zaorsk...
źródło: comment_1668117677uZsWuO0XrPCeVdFhUO9LHf.jpg
  • 2