Wpis z mikrobloga

@DJ007: po części się z Tobą zgodzę, ale doprecyzuję: „kto miał wiedzieć, wiedział wcześniej”.
Widać po wykresach, że pewna grupa ludzi już wcześniej wiedziała co się stanie (teorie spiskowe ( ͡° ͜ʖ ͡°). Natomiast uważam, ze to jest kolejna pompa pod wybory, wyniki są zbyt optymistyczne. Nikt chyba nie uwierzy w cuda, ze w miesiąc inflacja spadła o 0,5%? AŻ o pół procent ( ͡°
szybciutki - @DJ007: po części się z Tobą zgodzę, ale doprecyzuję: „kto miał wiedzieć...

źródło: comment_166811997327wz5HWo1UQrSNU4vzLegn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
po części się z Tobą zgodzę, ale doprecyzuję: „kto miał wiedzieć, wiedział wcześniej”


@szybciutki: Ja patrząc na wykres staram się zgadywać jak najmniej i gdybać jak najmniej bo wiem, że z całego gdybania i tak nie wycisnę skuteczności wyższej niż swoja średnia historyczna. Reakcja rynku (i nasza) na zdarzenie jest zawsze ważniejsza od samego zdarzenia. No i to my decydujemy o otwarciu pozycji i zamknięciu pozycji. Nie wieloryby, nie politycy
  • Odpowiedz
@DJ007: to wiem ja , Ty i pewnie kilka innych osób, ale 99% ludzi jest podatne na czynniki zewnętrzne, mając nadzieje, ze informacje, które otrzymują są w 100% pewne. Obrazuje to stosunek sprzedających do kupujących. Nie mam screena, ale na PUT sprzedaż była na 98%, a kupujących 2%. Właśnie o to mi chodzi, ze większość jest podatna.
  • Odpowiedz
Właśnie o to mi chodzi, ze większość jest podatna.


@szybciutki: Więc jak jest podatna, to niech nie trejduje. Disclaimery brokerów mówią jasno, ze szanse na oddanie siana są wyższe niż na zarobienie. Ale widać ludzie traktują to tak samo jak trupy na opakowaniach fajek.
  • Odpowiedz