Wpis z mikrobloga

gdzie teraz ludzie poznają nowych znajomych, albo może inaczej, bo znajomych mozna wszedzie. ale gdzie poznaje się kolegów/koleżanki? kiedy jest się po studiach, i wszyscy znajomi mają swoje drugie połówki i brak kogoś do spędzenia czasu tak po prostu

#chcepogadac
  • 14
@AlexR: no właśnie nie uwierzysz, ale założyłam tindera dosłownie przed chwilą, bez swoich zdjęć, bo na razie chciałam zrobić rozeznanie incognito,. i..... kiedyś z takim samym profilem, kiedyś czyli 2/3 lata temu miałabym już pary, nawet bez zdjęć, a teraz nic, tinder to już nie to samo co kiedyś :C
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nomad609: ja np na spędzaniu czasu poświęconego na moich zainteresowaniach (siatkówka). Poznałem mostek fajnych osób w przypadkowy sposób i mam teraz kilku nowych kolegów, kilku znajomych. Nic w tej kwestii nie zmieniło się też np chodząc do pubów/barów. Wiadomo, że pewnie nie raz, nie dwa ale myślę, że szanse są wieksze.
Stąd też poznałem kilka świetnych osób, o których mogę powiedzieć że to koledzy i koleżanki.
@Pociongowy: ah okay rozumiem. Tak to właśnie mi jest ciężko poznawać ludzi, chyba że ktoś mnie mocno zainteresuje, ale nawet wtedy osobiście dla mnie niekomfortowym pytaniem jest "co tam u ciebie", albo "jakie plany na wieczór". Trochę boję się opowiadać za dużo o sobie i wole wejść właśnie na tematy zainteresowań. Tylko z randomami trudno zacząć taką rozmowę. Potem jest błędne koło że nie umiem small talku bo nie prowadzę small
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dej_mi: wg mnie to nie tak że od razu atakujesz i torpedujesz pytaniami i gadką nowo poznaną osobę ale raczej przypadek sprawia, że widzicie się znów i można zagadać rozpoczynając świeża konwersacje już na innym poziomie niż po tym pierwszym spotkaniu. Nie ma co angażować się w każde część lub haha usłyszane w pubie w twoim kierunku lub za Twoją przyczyną ale trzeba bacznie obserwować otoczenie i wyłuskiwać to wszystko co