Wpis z mikrobloga

E #!$%@?, co jest. Odpaliłem sobie wersję próbną F1 2022, jadę pierwsze treningi w Bahrajnie. AI kręci czasy na poziomie 1:29 a ja choćbym się zesrał, niżej niż 1:31 nie zejdę. Odpalam kwalifikacje, przejechałem swoje 1:31, a AI nagle z dupy 8 sekund straty xD WTF? xD
#f1
  • 8
@Jailer: próbowałem w ten darmowy weekend ostatnio - dla mnie tragedia - ciagle gram za to w 2020 i bawie sie zajebiscie, w My Team 5 sezon leci, boty na 101% i mozna sie bawić :)

A boty w Bahrajnie sa strasznie odpalone i trzeba kombinować z procentami, zeby wogole utrzymać ich tempo :)
@Jailer: 2022 jest dla mnie znacznie przyjemniejsze w jeździe a i AI jest zabawniejsze bo popełnia dużo błędów, tylko dalej jest #!$%@? logiki tymi botami bo potrafią #!$%@?ć tam, gdzie ty nie dasz rady ale tracić masę czasu tam, gdzie ty zrobisz super wynik.
W Bahrajnie najwięcej tracisz drugim sektorze, zwłaszcza w T10, bo po wyjściu z nawrotu nie masz przyczepności na tył gdy boty dają pełną #!$%@?ę, ale odrabiasz to
W Bahrajnie najwięcej tracisz drugim sektorze, zwłaszcza w T10, bo po wyjściu z nawrotu nie masz przyczepności na tył gdy boty dają pełną #!$%@?ę, ale odrabiasz to w dalszej części toru.


@Tasde: o tak, boty w drugim sektorze miały 3 sekundy przewagi xD

jakim bolidem jechałeś?

Oczywiście, że Red Bullem xD Treningi wygrywały Ferrari, Sedesy drugie.
@Jailer: Bo nie umiesz jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyś to ty wziął Ferrari, to Verstappen zrobiłby ci dziecko na torze a potem wychował jak swoje, bo nawet profesjonalnych zawodników potrafi wyruchać tempem 1s na okrążeniu.
No ale tak, są tory na których zwątpisz w swoje umiejętności i sens gry, są tory na których stwierdzisz, że za nisko masz ustawione AI.
Zwłaszcza w trakcie treningów jak próbujesz