Wpis z mikrobloga

Oj jestem taką niewinną szarą myszką, ciekawe czy kiedyś znajdzie mnie jakiś fajny zakolak grubasek z okularami i bliznami potrądzikowymi. A i jeszcze ze wzrostem 179cm ipenisem 12cm żeby nie bolało. Pewnie nie znajdzie mnie nigdy, wszędzie same chady wzrostaki z pędzlami, mięśniami, kwadratowymi szczękami i 17 cm naganiaczami. Ehhh, it's over.


#przegryw #harlekinyobrazkowe #harlekinydlaprzegrywow #blackpill #szaramyszkadlaanonka #zwykladziewczyna
LajfIsBjutiful - > Oj jestem taką niewinną szarą myszką, ciekawe czy kiedyś znajdzie ...

źródło: comment_1668106052ZxofcycnqAYt5CID2Eu7l3.jpg

Pobierz
  • 6
17 cm? Przeciętna łechtaczka ma 15.


@c0ffin: #!$%@?, pokaż tego wieloryba na pw XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ile???!! wpisałeś 1 zamiast 2?


@spiegelglas: Następny XD

Jak już coś to głębokość pochwy ma około 9 cm średnio ale to zależy od kobiety no i podczas stosunku może się zwiększyć głębokość nawet 2 krotnie

A łechtaczka to nie wiem, łechtaczka to bardziej do orgazmu itd. zależy od
@Makowieciasto: może być i 17cm, pod warunkiem, że typ nadrabia obwodem (średnicą). A jeśli nie to raczej mały.

A badania co do rozmiarów są zafałszowane, żeby faceci się nie dołowali, nie zapadali na choroby psychiczne i nie targali się na życie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zresztą w USA, które liderują w nauce duży rozmiar zaczyna się od 8 cali czyli 20,54 cm. 17 cm to przeciętniak. (
A badania co do rozmiarów są zafałszowane


@spiegelglas: Zależy jakie badania i myślę że nie są aż tak dalekie od prawdy

żeby faceci się nie dołowali, nie zapadali na choroby psychiczne i nie targali się na życie


@spiegelglas: Nie ma się czym dołować, to ty dostajesz sprzęt a nie pracujesz na to żeby był taki jaki chcesz, chyba że ci co mają mega mikrusy, to mi ich szkoda

Zresztą w