Wpis z mikrobloga

Chwila powagi dla odmiany:
Od dawna wam mowie, ze gowno mamy a nie dno, bo co to za dno jak btc odbijal 5% i wszyscy lecieli kupowac i wpisy na tagu x100. Niedawno chlop pisal o zarzadzie bitkojna, 2 tygodnie temu bylo pytanie ktora apka najlepsza do kopania na telefonie, a ostatnio ziomek pytal jaki token pozwala zarabiac jezdzac na roweze. Waszym zdaniem tak wyglada kapitulacja? No chyba nie, wiec pomyslecie ile sie jeszcze musi wydazyc.

#kryptowaluty #bitcoin

Ps. Ktos mi zaraz wytknie, ze sam pisalem rok temu, ze dno bedzie na 15k - po pierwsze, wszyscy wtedy mnie wysmiali i tak ze przesadzam, a po drugie #!$%@? sie znam.
  • 10
@mazaken: Dwa tygodnie temu pokazywałem na przykładzie bessy 2018 jak bardzo możemy się jeszcze #!$%@?ć z boczniaka i też były głosy, że dno już uklepane:
https://www.wykop.pl/wpis/68438291/kryptowaluty-bitcoin-taka-ciekawostka-na-dzis-posi/
Nie miałem zielonego pojęcia czy tym razem będzie tak samo więc nie będę się brandzlował, że to przewidziałem.
Akurat przypadkiem taki scenariusz się spełnia. Wtedy z boczniaka zlecieliśmy o 50%. Teraz 'dopiero' o 25%, a może być niżej niż poprzednio.
Wyjebka ftx to był czarny
@kamil-wasniewski: tether się właśnie odkleja, dzisiaj CPI w USA i pewnie za dobrze nie wyjdzie, nie wiadomo co z solanką, jeszcze polecą wstrząsy wtórne po ftx i likwidacje tu i tam, jeszcze może wyjść znów temat Sailora i Salvadoru, upadek jakiejś wielkiej kopalni ze względu na spadek ceny i brak płynności.
Równie dobrze nic z tego może się nie wydarzyć i zaraz się podniesiemy, ale zdziwiłby mnie mocno taki scenariusz.
@mazaken: btc jak się #!$%@? z 30k to już ludzie tu #!$%@? że to kapitulacja i ze jestem jebniety jeśli uważam że daleko jeszcze do kapitulacji xD

btw nie bądźmy głupi jeśli uważamy że kapitulacja będzie wyglądać w ten sam sposób co poprzednio. Zbyt dużo ludzi wie o krypto żeby ot tak każdy się nagle odwrócił i stwierdził że #!$%@? to.
@mazaken: Poza tym po kapitulacji mamy faze depresji, a pozniej jak zaczyna sie hossa ludzie sa tak ztyrani dlugimi spadkami i nuda ze jest faza disbelife. Nawet jak zaczyna rosnac oraz mamy info z makroekonomi ze to moze byc poczatek hossy, ludzie w ogole sie nie ciesza. Nikt nie wrzuca info ooo ale uroslo (5% xd)… A dlaczego? Bo noobow juz z nami nie ma. Mieli piekny pogrzeb.