Wpis z mikrobloga

Każą mi jechać do Manresy, nic z tego nie będzie, powiedziałem jej prawdę, czyli że zdechnę na tej ulicy i powiedziałem jej, że wiem, że ona o tym wie, i było jej przykro, mówi, że wie, że jest dużo w tym wszystkim niesprawiedliwości, bo totalna patola jak np koleś, co z jednego mieszkania wywalił telewizor przez okno, drugie chciał podpalić, dostał trzecie i jeszcze dostaje pieniądze, nigdy nie pracował i nie będzie pracował, a ja cholernego duplikatu nie mogę dostać i jeszcze mi powiedzieli, że jakbym zgubił do 2012 roku (xd) to by było inaczej, dostałem kopertę na uspokojenie ale to nic nie zmienia, powiedziała, że jak będę miał pracę to ogarnie mi miejsce do mieszkania (na pewno pokój z 20 marokancami) i gdzieś tam nie umówiła, żeby prace mi załatwili, ale wychodzi na to, że jak w tym roku jeszcze w ogóle mnie tam przyjmą pogadać to będzie dobrze xD Nie chcę żyć, odbiłem też od wszystkich, od znajomych tutaj, bo mam dość ich prymitywnego zachowania i chlania, ja tu daję radę, ale tu nie pasuję, być może to będzie mój ostatni wpis tutaj no bo serio, po co mi to życie i to wszystko? Mam po prostu już tak dość, że to się w głowie nie mieści, niby jej było smutno jak jej mówiłem moje odczucia, tak przynajmniej wyglądała, ale tutaj to są dobrzy aktorzy wszyscy, to dlaczego mnie wypychają do jakiejś obsranej Manresy ehhh.
#przegryw #bezdomnosc
A.....s - Każą mi jechać do Manresy, nic z tego nie będzie, powiedziałem jej prawdę, ...

źródło: comment_1668072459lWD4c9ryS09f5sPmJDvnTc.jpg

Pobierz
  • 10
@AntemuralePrzegrywitatis: Tee Miras, co jak co ale Ty jak #!$%@? zachowywać się nie powinieneś bo masz więcej jaj i doświadczenia niż 3/4 internetowych znawców i medrców z wykopu ;-) więc ogarnij łeb raz, dwa (ale ze mnie motywator :S). Jedź do tego wygwizdowa i zbadaj teren, co masz lepszego do roboty? :D Może jakaś Julka z mieszkaniem tam na Ciebie czeka? ;DD Pozdro