Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy odcinek, czuję że to taka cisza przed burzą - co godne uwagi:
1. Lektora przerasta rozmowa Moni i Cipołaja przed szafą, ale spuszcza się jak Ventyl rozmawia z Magdą jakby byli w przedszkolu. Mam nadzieję że Lektor chociaż gumkę zalożył bo wyraźnie był "podekscytowany".
2. Monia pokazała że jest do tańca i do różańca - to fajna cecha odnajdywania się w każdej możliwej sytuacji. Praca Dave'a nie poszła na marne, ale mam wrażenie że produkcja chyba części relacji Monia-Cipołaj nie pokazuje, a skupia się na przedszkolnej komunikacji innej pary.
3. Gabrysi chyba przegrzało styki od rozkminek Marka - widać że to fajna dziewczyna i szczerze wydaje mi się że wolałaby aby bardziej skupił się trochę bardziej na niej, a tak ma mindfuck na temat jego intencji pomimo tego że jego intencje mogą być ok.
4. Dawid - co do zasady mało taktyczne jest mącenie innym parom jeśli nie da się tego przełożyć na realny zysk danej strategii, ale ja się cieszę że miesza Ventylowi - to się nazywa karma.. Z tego co widzę to wylał się hejt na Dawida i Marka za mącenie przy największej miłości świata, cudownej i platonicznej miłości, która jest tak unikatowa niczym naczelny Polski stand-uper i słońce narodu (Kaczyński). Hipokryzja ludzi nigdy nie przestanie mnie zadziwiać - jak Ventyl szantażuje (np. Ewelina), oszukuje (np. Szahira), spiskuje aby kogoś wyrzucić (np. Maciek), jest nielojalny (np. Monika) lub pokazuje że jest mściwym i małostkowym prymitywem (np. Natalia) to zdaniem ludzi nie ma znaczenia bo wielkość miłości, której narratorem jest Lektor ze wzwodem mówi "tu wydarzyło się naprawdę coś dużego".
5. Rozkmnika na temat strategii Marek-Dawid - ja bym nie hejtował tego - są w programie i ja wręcz wymagam od uczestników strategicznego myślenia - mają rację że jeśli chcą wygrać program to nie może w finale być zarówno pary Monia-Cipołaj jak i Ążela-Dave - z tych rozkminek pewnie nic nie będzie, ale moim zdaniem powinno się cenić rozsądne szacowanie szans w ostatnich dniach sezonu.

#hotelparadise
  • 37
@mykawz300: też kiedyś miałam chłopaka, który z wyglądu nie był moim typem, ale miał charakter, który mnie urzekł.
Jakby się okazało, że MM są jednak razem po programie to będą komentarze, że to pod publiczkę, bo w programie byli tylko przyjaciółmi. Nieważne, że np coś między nimi się rodziło i nam nie pokazali. O Baśce i Krzyśku też chodziły pogłoski, że już w programie mieli się ku sobie, ale my widzieliśmy
@mykawz300: dokładnie, niektórzy tak bardzo nie lubią innych, że do byle czego się doczepią. Ja lubię Monikę, ale bez przesady, jak widzę że coś odwala (np z tańcem Oli) to nie udaje że tego nie było i nie zrobiła źle. Moim zdaniem jest na tyle inteligentna i dojrzała, że nie zamknie się w szafie przy wszystkich i się nagle nie odda Mikołajowi (może się myle, przecież nie znam jej osobiście, więc
@patrycja3123: oczywiście, ze tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie jest idealny, ale na sile próbują udowodnić, ze Monika w ogóle nie podoba się Mikołajowi. A jaka jest prawda wiedza tylko ci, których to dotyczy. Najlepszym dowodem jest to, ze niejednokrotnie widzę pary, gdzie jedna z osób jest dużo atrakcyjniejsza od drugiej. Już pomijam fakt, ze Hanka w ogóle nie jest atrakcyjna według mnie. Ale widocznie niektórzy
@mykawz300: sam Mikołaj w rozmowie z Markiem w jednym z odcinków mówił, że zrozumiał, że wygląd to nie wszystko. Na pierwszy rzut oka spodobała mu się Hamka (nie oceniam, o gustach się nie dyskutuje, dla mnie jest mało atrakcyjna, ale na plus bez makijażu w rozpuszczonych włosach), ale doszedł do wnisoku, że to nie wszystko i pociąga go Monika, bo jest inteligentna przez co każdego dnia miło się może zaskoczyć. I
@mykawz300: wow żeby aż 6 razy użyć słowa zazdrość na przestrzeni kilku minut? Dlatego bo ktos sobie komentuje program w telewizji? Xd wyluzuj troszeczkę. Wgl czy to nie ty jakiś czas temu pisałaś ze Mikołaj tak się zachowuje ze nawet nie życzysz Monice żeby była z kimś takim, a teraz jak ktoś stwierdzi ze nie łączy ich nic głębszego to kwitujesz to zazdrością? „wszędzie szuka nieszczęścia u innych” Czyli to znaczy